Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kerülhető el a hüvelygo...

Hogyan kerülhető el a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a saját véleményére vagyok kíváncsi. Ki mit alkalmazott és mi vált be?

2017. márc. 26. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Abbahagytam a fogamzásgátlót. Amíg szedtem, mindig visszatért.

És persze a párodnak is el kell menni orvoshoz. Kenet alapján gyógyszer. Amíg nem jöttök mindketten rendbe, addig semmi szex.

2017. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Rendesen kimosott alsónemű. Pamutból és nem műszálból. Nem érdemes minden nap betétet használni, főleg nem illatosítottat, mert megfullasztod vele.

Ha az immunrendszered le van gyengülve nagyobb eséllyel történhet. Antibiotikumok hosszútávú alkalmazásánál. Cukorbetegeknek nagyobb a kockázat. A hüvelyedet sose mosd semmivel, tilos szappant vagy bármilyen vegyszert/házipraktikát feltunkolni oda. Öntisztító rendszer, csak felborítanád a természetes baktériumok egyensúlyát.

2017. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Jó minőségű probiotikum szedésével.
2017. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fürdés helyett zuhanyzás, intim mosakodó használata, pamut alsónemű viselése, tampon helyett betét előnyben részesítése, fürdőbe (úgy értem uszodába) ne menj (állítólag a természetes víz egy fokkal jobb, de van aki ott is összeszedi), napközben intim törlőkendő használata. Ezek közül nem mindet alkalmazom (betétre pl. nem vagyok képes átállni és néha egy kád vízbe is jól esik bele ülni. Bár már 90%ban zuhanyozom, pedig a kádat preferálnám), de eddig jó. Aztán ha nagyon muszáj lenne, akkor szigorítanék a dolgokon.
2017. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!