Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet csinálni ha annyira...

Mit lehet csinálni ha annyira feszült vagyok, mielőtt megjön, hogy egész nap csak bőgök és mindenkivel összeveszek, mindent negatívan látok?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok ilyenkor? Megyek majd dokihoz. Esetleg vmi természetes szer v vitamin, ami segíthet?

2017. márc. 27. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a hormonok...
2017. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ja de nem szeretném h más is megőrüljön tőlem...
2017. márc. 27. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Én is ilyen voltam tizen éves koromban. Ha huszon éves leszel elmúlik.
2017. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
31 vagyok...
2017. márc. 31. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, pedig 34 éves vagyok és rendszeresen tornázom.A ciklusom elején én vagyok a teljes zen megtestesítője(na jó kis túlzással, de nyugodt vagyok) .

Tele vagyok olyankor energiával, jó kedvű vagyok stb stb..

ciklus 2. felétől fokozatosan romlik a kedvem, energiám stb.

Jön a puffadás, rossz közértzet, rossz hangulat, hangulatingadozás, éhségérzet, kívánósság stb stb és az elviselhtetlen mértékű feszültség, idegesség, motiválatlanság stb sbt...

kivagyok én is ilyenkor és érzem, hogy ez nem én vagyok.

kikészítenek a hormonok....

ráadásul mi babaprojektben vagyok , ettől meg még inkább feszült vagyok, mert sorra jelentik be körülöttünk, hogy babát várnak mi meg mindent bevetünk és nem jön össze.

dehát ez ilyen...

csak már elmegy a kedvem , nincs kedvem együtt lenni a párommal, mert átváltotta az örömöt, a feladat.

Feladatnak élem meg , hogy együtt kell lenni és ez kikészít.

Aztán kudarcnak, hogy nem sikerült.

wááááá..:D

2020. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!