Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy osztályba mért van az ha...

Egy osztályba mért van az ha összeveszek 1 valakivel, az egész fiúcsoport ellenem fordul, és kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Ezek szerint idáig engem akkor csak kihasználtak,és ha már nem kellek ak tök m1 nekik?

2015. ápr. 16. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a falka-ösztön, a csoporthoz tartozás igénye, de nevezhetjük konformizmusnak is. Ha vitát látnak, akkor a nagyobb táborhoz csapódnak, mert úgy nagyobb az esélyük a "túlélésre", mármint nem akarnak ők is "kiközösülni" (vagy hogy mondják ezt). Ez egy ősi emberi (illetve állati) ösztön, ami kamaszkorban még erősen dolgozik és direkt módon megjelenik, aztán felnőttkorban már másképp, árnyaltabban nyilvánul meg.
2015. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja kiközösítenek,hagyjam őket a a f****a ugye?
2015. ápr. 16. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem szerencsés a bandavezérrel összerúgni a port.
2015. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Lány vagy?

Kivel vesztél össze és miért?

Hogyan bántanak?

Előtte milyen volt?

2015. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tíz kamasz belerúg egybe, akkor a tizenegyedik is belerúg, mert ez tartja össze a "falkát". Mennek a csorda után, nem lóghatnak ki. Amíg ez zavar téged, addig csinálják. Ha téged nem érdekel, akkor egy idő után őket sem fogja már.
2015. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,telefon miatt vesztünk össze mert vett egy LG G2 őt amin sokat játszottam és kiakadt,én is megmondtam a véleményem,az elött meg összetartottunk mindenbe segítettek,most csak annyi h elkapom a fizetet,pár leckét,pár szót,minden órán már egyedül ülök stb.....
2015. ápr. 17. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!