Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, hogy egy hüvelygomb...

Van olyan, hogy egy hüvelygomba nagyon nehezen múlik el?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja nagyon viszket a hüvelyem, úgyhogy elmentem dokihoz. Kenetet vett, abban látott gombafonalakat. Írt már föl rá:

- Pimafucin krémet

- Macmirort

- Candibene krémet

De egyik sem használt. Most mikor legutóbb voltam kicsit mintha mérges lett volna, mintha nem hinné el hogy én ezeket tényleg használtam volna. Úgyhogy felírta a Dalicin hüvelykrémet, hogy lehet hüvelygyulladásom van, de ha ez se jó menjek vissza és tenyésztést fog csinálni.

Viszont ha a tenyésztés is kimutatja a gombát, mit fog mondani? Én tényleg rendesen használtam mindent amit felírt, egy vagyonom ráment ezekre a gyógyszerekre.


Vagy lehet nem hüvelygomba? Nincs más tünetem csak az állandó viszketés.


17/L


2017. márc. 28. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem keress masik orvost.Ha gyulladt a huvelyed az latszik a szinen.Ha piros es viszket is,akkor lehet,h huvelyszarazsagod van.Valoszinu,h a gombatol meg a gyogyszerektol teljesen felborult a huvelyflorad.Vannak helyreallito keszitmenyek es vannak amik szarazsagra jok.Egy probat meger,foleg,mert,ha mar nics is gombad ilyen allapotba nagyobb esellyel alakul ki ujra.
2017. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!