Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak ezek a tünetek...

Mire utalhatnak ezek a tünetek? Barnás folyás, stb.

Figyelt kérdés

Már van időpontom nőgyógyászhoz,de kíváncsi vagyok és nagyon félek.

Szóval a múlt hónapban 12 nappal hamarabb jött meg a menzeszem. De úgy,hogy 2 napig csak 1-2 csepp rózsaszínes vér volt. Aztán harmadnapra jött neg rendesen. Ilyen még nem volt velem. Mindig rendesen jön meg. Aztán most csak április 7én kellene megjönnie ,de csütörtöktől-vasárnapig sötétbarnás folyásom volt. Ma pedig véreztem ,de csak keveset. Most már nem,de csütörtök-pénteken kifejezetten nagyon büdös volt a folyásom. Ez a szag most elmúlt,de eléggé meg vagyok ijedve. De csak erre a hétre kaptam időpontot.



2017. ápr. 3. 12:34
 1/6 anonim válasza:
fertozesed lehet...nekem is majdnem ilyen volt roszaszines barnas folyas...es budi....en kaptam kuppot.ne felj,nem sulyos szerintem
2017. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem. Attól félek,hogy nehogy méhnyakrákom legyen. De szerintem már csak bebeszélem magamnak. És mikor kaptál kúpot,neked volt párod? Ha igen,akkor őt is kikellett kezelni? Gondolom ha valamilyen fertőzésem van ,akkor a páromnak is kellene majd valami kence,hogy ne fertőzzön vissza.
2017. ápr. 3. 14:40
 3/6 anonim válasza:
nekem a tavaj volt ez es 2 adag kupot kaptam ra plussz valami kenocsot,a nogyogyaszom azt mondta h nem gomba amit elkaphat a parom igy neki nem kelett ilyesmin vegig mennie.a mehem falan volt egy seb ami befertozott es e miatt kesett a menszeszem is meg neh ilyen olyan szinu fojasaim voltak......ne gondolj rogton rosszra a mehnyakrak tobb tunettel jar..........h megnyugodhass csinaltass egy szurest......h megnyugodj szoriktok neked
2017. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,most egy kicsit megnyugtattál. ☺
2017. ápr. 3. 16:12
 5/6 anonim válasza:
majd irj h mit mond a nogyogyszod.drukkolok h minden a legngyobb rendben legyen.addig is ne stresszeld magad :p
2017. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nincs semmi bajom.

Pedig rendszertelennè vált a menzeszem, de csak annyit mondott, hogy szedjek fogamzásgátlót.

Soha nem szedtem, ès nem is akarok. Meg az szerintem nem oldotta volna meg a problémát, cdak elfedi ,mert eddig az első menzeszem óta rendszeres volt a ciklusom.

Évek óta.

Szóval nem tini korú vagyok,akinek be kell állítani.

De azóta már megoldódott, olvasgattam neten ès cickafark teát ittam. Most már vissza állt rendesen.

2018. febr. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!