Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26an kelett volna megjojjon....

26an kelett volna megjojjon. Azota varom, valamint furcsa olyan megkell jojjon fajdalmaim vannak valamint rengeteget pisilek. Emelygesem elmult, es csinaltam tesztet ami negativ. (napkozbe vegeztem) lehetek terhes? Probaljam meg reggelibe?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 14:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát, akkor lehet mégsem vagy állapotos..

ellentétben velem brutális hányingereim vannak reggel mondjuk mi nem terveztük csak elszaladt velünk a ló kicsit:D

/ló nem volt ott mielőtt valaki beírná.../ most én is erősen gondolkodom a teszten de még túl korai lenne úgyhogy meglepi lesz. Hát még a családnak..:D a párom ötven éves, gondolhatod..

:)

2017. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hat akkor van esely ra h babad legyen :) nem szamit a kor csak legy egeszeges es baba is :P :)a teszt csak megnyugvas ha negativ ha pozitiv marmint attol fugg szeretnel e babat :P
2017. ápr. 6. 17:28
 13/16 anonim ***** válasza:

..hááát most elmúltak a reggeli rosszullétek..:)

...:) van már egy nagyfiam neki meg kettő lánya szerintem itt megállnánk :P

majd írd meg mi lett!?

No para...:P

2017. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
rendben. :) egy gyereknek jobban orulnek mind valami fele betegsegnek :) azota nekem sincs hasi fajdalmam :P majd kiderul h mi vn .szerintem e honapban megjon :P
2017. ápr. 7. 11:46
 15/16 anonim ***** válasza:
Hali, mi újság? lett valami..? /előző vagyok/
2017. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hello.voltam nodokinal,es stressz lapu kimaradast allapitott mert semmi mast nem latott vagy erzett aztan meg ra egy hetre megjott.
2017. ápr. 20. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!