Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitők késhet a menstruációm?...

Mitők késhet a menstruációm? (Több lent)

Figyelt kérdés
Március elején kellett volna megjönnie, nem jött meg. Akkor még nem aggódtam, ugyanis volt már hogy egy egész hónapot kimaradt. Viszont még mindig nem jött meg. Terhesség kizárva, ugyanis szűz vagyok, csak február végén pettingeltem barátommal, de zsepibe csináltuk, valamennyi ment a kezemre is de lemostam, meg pettingeléstől amúgy se nagyon lehetne teherbe esni. Akkor viszont mitől késhet ennyit? Valami praktika amitől hátha megjön?

2017. ápr. 3. 22:49
 1/2 anonim válasza:
Lehet az idojarasvaltozas az oka, stressz esetleg. Tornazz es elvileg a rozmaring tea segit.
2017. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tornázok minden nap, már 3 hónapja, de a rozmaring teát kipróbálom ha a héten nem jön meg. Köszönöm a tanácsot! :)
2017. ápr. 3. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!