Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éles fájdalom egyetlen ponton...

Éles fájdalom egyetlen ponton és szögben szex közben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, aki csak fél éve él nemi életet, de azóta ugyanazzal a partnerrel.


Az első közösülés nagyon fájt, és utána még jó pár alkalomnak el kellett telnie, hogy ne fájjon, pedig a párom nagyon óvatosan csinálta, mert tudta, hogy nekem ez az első.

Most már egyáltalán nem fáj, és élvezem a szexet, viszont van egy póz, ahol ha túl mélyre hatol, és egy bizonyos szögben van, akkor borzasztóan fáj.

Ez mitől lehet? Lehet, hogy még nem vagyok ott bejáratva? Illetve az is szokott lenni, hogy nem túl gyakran egy amúgy teljesen fájdalommentes szex után úgy érzem, hogy sajog az egész méhem. Ez nem elviselhetetlen, csak fura érzés.

Ezek mennyire számítanak aggasztó tüneteknek?


El fogok menni nőgyógyászhoz természetesen, csak gondoltam felteszem a kérdést, hátha volt valaki hasonló helyzetben, és tud valami biztatót, vagy kevésbé biztatót írni.



2017. ápr. 5. 23:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy használunk óvszert, eddig csak úgy voltunk együtt.
2017. ápr. 5. 23:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora a barátod farka? Nekem egyértelműen az jön le szinte minden sorból, hogy túl nagy neked.
2017. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bizonyos pózok amiben szinte minden nőnek fáj, mivel a hüvely általában 8-10 cm hosszú. A barátod mérete ennél gondolom nagyobb és ezzel a méhszájadat böködi. Ezért fáj.

Ha szexelsz akkor kicsit nézz utána a dolgoknak.

2017. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Enyhebb holyaggyulladasnal fajhat,ha hatulrol csinaljatok.
2017. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Menj orvoshoz.

Lehet akár méhfibroid, vagy petefészekciszta vagy ami mégrosszabb endometrózis. Nem akarlak megijeszteni, lehet hogy tényleg „csak nem vagy ott bejáratva”, de jobb ha ezt egy orvos mondja, mint mi itt okoskodunk.

A sz*x jó, nem fájdalmas.

2017. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl nagy a párod farka, ennyi. Csináljátok olyan pózba, ahol nem éri a méhszájadat, de egy idő után halál unalmas lesz, hogy nem tud leteperni, mert negyed óra-húsz perc csak az előjáték és még akkor is óvatoskodni kell.


Én 2,5 évig bírtam az exszel, szenvedés volt minden aktus. A párommal viszont nagyon szuper, körülbelül minden 20. aktusnál dug véletlenül méhszájon (eynél ez 10/10-es arány volt).

2017. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!