Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor sose fog elmúlnia...

Most akkor sose fog elmúlnia folyás?

Figyelt kérdés

Kb. 17 éves korom óta van hüvely folyásom, legalább 10 féle kenőcsöt, antibiotikumot mind kúp mind tabletta formájába felírtak, beszedtem. (4 orvosnál jártam) Volt műtétem is. Jelenleg 23 éves vagyok most utoljára újabb a kúrán estem át antibiotikum, majd gynoflort írtak fel meg lactinellt. Az antibiotikum kúra után viszont 1 hétig nem folytam (korai öröm) meg elég rossz véleményeket olvastam a helyreállítókról amit felírtak, viszkető égető érzést kelt stb. Tehát nem használtam és most vissza is jött újabban a folyás. Viszont nem büdös, nem halszagú, és nem túrós, aktus közben viszont eléggé zavaró még mindig.

Szerintetek van még esély? Esetleg valakinek volt már több éven keresztül és megtalálta a megoldást?



2017. ápr. 6. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
De egyébként mi a problémád? A legtöbb nőnek minden nap van folyása, hiszen így tisztul a hüvely.
2017. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az meg még normálisabb, hogy szex közben több van, hiszen izgalom hatására több termelődik. Így leszel síkos, és a pénisz így csúszik rendesen.
2017. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi a problémád, minden nőnek VAN fehér folyása. Akkor van baj, ha büdös. Szex közben meg természetes, hogy termelődik, nem is értem mit gondoltál. Te semmit nem tudsz a testedről...
2017. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális dolog. Ahogy írták is, így tisztítja magát a hüvely.

Az átlátszó, vagy fehér folyás, míg nem büdös- túrós, vagy sárgás, esetleg zöldes addig természetes!

Szex közben, pedig még jó hogy még több termelődik. Egészséges nőnek így működik a nemiszerve.

Gondolj csak bele, ha nem lenne folyásod aktus közben, és full száraz lennél. Na az az igazán kellemetlen.

Kicsit olvass ennek utána, és ne kezeltesd magad össze- vissza egy kis folyás miatt, mert ezzel többet ártasz magadnak, mint használnál.

2017. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De ti se tudtok sokat a testetekről mert szex közben nem folyás termelődik hanem nedv...és a kettő nem ugyanaz de mindegy.

Kérdező neked nem értem a problémádat. Amíg nem büdös, darabos és más színű addig nincs gond.

Szerintem az se jó hogy már össze vissza lettél kezelve minden szarral.

2017. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most nem büdös de sokáig túrós sárgás volt.és undorító most az utolsó kezelés(macmiror complex) óta nem az de ugyan úgy folyok amivel nem vagyok beljebb mert 100ezreket adok ki mindenféle betétre. Persze hogy szex közben a nedv termelődik ennyire én se vagyok hülye de az nedv jol mondja! Ez meg nem mert ugyan olyan fehér folyással van tele a partnerem pénisze amikor kihúzza belőlem és el sem élvezett!!!!! mint ami nap nint nap kifolyik fehér kicsit sürűbb de nem túrós és nagyon sok. És ez szerintem nem normális, zavaró, főleg ha már őt is zavarja mert kb belém lankad olyannnyira vagyok nedves
2017. ápr. 6. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És milyen muteted volt? Kenet vizsgálata mit mutatott ki?
2017. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Amúgy én tudom mire gondolsz, olyan nekem is szokott lenni de csak ritkán.

Fehér, sűrű és ragad nem? Nekem mondjuk nincs semmi bajom, mármint gomba vagy fertőzés.

Nem tudom én se mi lehet ez mert tényleg folyásra hasonlít de szex közben inkább nedvnek kéne lenni.

Nekem a folyásom is normális. Mielőtt megjön akkor van több és ennyi.

2017. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mar lenyegtelen mert eddig tartott az egész ugyan ugy folyok és sárgás túrós de nem büdös...nem tudom milyen egy ritka szar szervezetem van de már most teljesen tanácstalan vagyok és még a nőgyógyász is
2017. ápr. 20. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!