Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a különbség a Rivotril...

Mi a különbség a Rivotril megvonási tünetei és az idegösszeroppanás között?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

megvonás: [link]

idegösszeroppanás: [link]


(a cikk a xanax elvonásról ír, a tünetek a rivotrilnál is hasonlók. )

2017. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :Dd Annyit tudok, hogy a Xanax gyengébb a Rivotrilnál, a Xanax kb a Frontinnal van 1 szinten, mindkettő gyengébb a rivonál az is biztos.
2017. ápr. 7. 01:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Nállam lehet akár mindkettő egyszerre? Mindkettőből megegyeznek a tünetek. Idegösszeomlásom 17 évesen volt, pszichózis, szorongás, átmeneti állapot volt, gyógyszerek nélkül? Egyszerre csak 1 lehet, vagy lehet akár mindkettő is? (Pl az én esetemben gyógyszermegvonás és megoldatlan problémàk) vagy egyszerre csak 1 lehet? Vagy ezt csak pszichiáterem tudná megmondani?
2017. ápr. 7. 02:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem idegösszeomlásom nem

volt, legalábbis nem tudok róla. Bár volt néhány komoly mélypontom, lehet annak lehet nevezni. Rivotril... évekig függő voltam, sajnos. Prozaccal együtt kezdtem el használni, végül napi 3-4 darabot kapkodtam belőle, este alap volt alvashoz. Kb 3 év múlva számomra úgy tűnt, kezd egyre feltűnőbb lenni a függőségem. ( ekkor már prozacot nem használtam ) remegett a kezem ha napközben nem vettem be, ingerlekeny voltam. Végül leálltam vele, egyik napról a másikra. Komoly elvonási tüneteket produkáltam. Nem tudtam beszélni mert a szám, ajkaim merevnek és zsibbadtnak éreztem -ez volt a legzavarobb és legfurább, munkahely miatt is kellemetlen, sírás tört rám kiszámíthatatlanul. Futással igyekeztem nyugtatni magam. Közben a cigit is letettem. Sajnos tönkretett valamilyen szinten a Rivo, nem erzem a réginek magam hiába álltam le. Sérülékeny és instabil maradtam. Szóval az elvonási tünet azert nem idegösszeomlás.

2017. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Anno sajnos túlestem az idegösszeomláson, megnyugtat a tudat, hogy ez bizony gyógyszermegvonás. Ugyanígy érzek most, ahogy te, csak még rosszabb. Átmeneti állapot, de sosem leszek már a régi sajnos.
2017. ápr. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!