Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellékhatása...

Fogamzásgátló mellékhatása vagy valami súlyosabb?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el szedni fogamzásgátlót, viszont egyből rákövetkező napokban sikerult elkapnom valamit ami miatt antibiotikum kurara irt fel a doktor. (Emiatt persze semmit sem ér a tabletta es védekezhetünk megint gumival amit mindketten utalunk de hat ez van)

Viszont amióta elkezdtem szedni neha pici fájdalom bele nyilal az alhasamba, amit egy rozsaszines hirtelen , egy nagy adagban távozó "folyas" kísér. Ez eddig 3-4 szer történt meg, elég kellemetlen amikor nem otthon vagyok eközben.

Utanaolvastam es "barnázás" gyakori mellékhatása , de ez rózsaszín, technikailag eper puding színű.


2017. ápr. 13. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez is a gyógyszertől van. Ha pl 2-3 hónap múlva is jelentkezik akkor kell szólni az orvosnak mert valószínű a gyógyszer nem megfelelő számodra.
2017. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remdben koszonom :)
2017. ápr. 13. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!