Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negatív teszt, de mégis...

Negatív teszt, de mégis terhesség?

Figyelt kérdés

Csináltam már 2 tesztet is és mindegyik negatív lett.

A másodikat a menstruáciom kimaradása után csináltam reggeli vizeletből és mégis neg.

A terhesség tünetei viszont mutazkoznak rajtam.

Lehetek még terhes?Vagy valami hormon zavar?-de mitől?


2010. máj. 13. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. De lehet, hogy annyira rágörcsöltél a teherbeesésre, hogy kimaradt a mensid. Menj orvoshoz, ő biztosat tud mondani.
2010. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia

Igen lehetsz terhes, ha jól értem az elsőt még a mensi kimaradása előtt csináltad, az még nagyon korai, és a kimaradás után is kérdés, hogy mikor mutatja ki a teszt, ez függ attól, hogy mennyi HCG-t termel a szervezeted, vagy milyen érzékenységű a teszt..stb, de az előző válaszolónak igaza van abban, hogy lehet, hogy nagyon rágörcsöltél és azért késik :) várj pár napot szerintem és utána tesztelj újra, vagy menj el dokihoz.

2010. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A mensim késet 3 napot,és csak 2 napig volt egy kis vérzés,de inkább barnás folyásom.

Szeretnék babát ezt nem tagadom.De a melleim ettől függetlenül is fájnak,feszülnek.És már a derekam is fáj.És néha szédülök is.

2010. máj. 14. 19:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb lesz ha elmegyek orvoshoz.Rossz ez a bizonytalanság.
2010. máj. 14. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!