Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam ezeket a nőgyógyá...

Hogy mondjam ezeket a nőgyógyásznak, hogy ne legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok egy nőgyógyászhoz akire eléggé panaszkodnak, sőt engem sokszor félrekezelt. Most se múlt el semmi és hasraütéssel irogatja nekem a 3-4ezer forintos gyógyszereket.


Ha másik orvoshoz megyek mi a célszerűbb? Úgy menni oda mintha most kezdődött volna a betegségem, vagy vigyem az összes 2 havi leletemet? Nem fog hülyének nézni hogy 2 havi kezelés után őhozzá megyek hirtelen?


A másik dolog pedig hogy az előző nőgyógyászom sosem mondta hogy a páromat is kezelni kell. Ha most sem lesz róla szó, hogyan kérdezzek rá? 2 hónapja használok ugye kúpokat, hüvelytablettákat, nem is lett volna szabad elvileg szexelni. De mikor már örültem és úgy éreztem hogy minden oké akkor lefeküdtünk (párom nem igazán megértő ebben, és mérges is volt ha 2 hétig nem tudtunk együtt lenni, mert eleve kb 2 hetente tudunk találkozni.) Neki is kéne kezelés szerintem bár nincs panasza de félek majd hogy visszafertőz.(tablettával védekezünk) de hogyan térjek rá erre a témára?


Bocsi lehet hülye kérdések de kommunikációból nem vagyok jó :)


2017. ápr. 16. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi kellemetlen.Nem mész többet hozzá,hanem válsztasz egy másik dokit.Nyugodtan megmondhatod neki,hogy 2 hónap alatt nem ért el nálad semmi változást az előző nőgyógyász,így szeretnél tőle segítséget kérni,hátha van egyéb ötlete a megoldásra.

A nők többsége váltogatni szokta élete során a dokikat,ne aggódj,nem te vagy az első,aki nincs rögtön az elsővel megelégedve.

2017. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy a mostani dokid rossz és kész...

Bár én pasi vagyok szóval nekem nem kell nőgyógyászhoz mennem de ha bármilyen orvoshoz megyek mindig a 40-50-55 év korosztályúakhoz megyek...

fiatalabbakat messze elkerülöm, sok negatív tapasztalatom van már velük

2017. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán az lenne a jobb,ha elmondanád neki,h mi volt eddig.Annyiból biztos,hogy akkor nem kellene újra csinálni a vizsgálatokat és tudná,hogy eddig milyen gyógyszereket kaptál.Azt meg nem muszáj tudnia,h miért váltottál orvost,több oka is lehet.

Szerencsére itt egyre több olyan dokiról lehet olvasni,aki a partnert is kezelni akarja.Ha a másik orvos szerint is fertőzés,akkor csak kérdezz rá,h ebben az esetben nem kell-e kezelni a párodat is.

2017. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így. Ezt én is megjártam, vittem a lelet kupacot és elmondtam az új orvosnak milyen hülyeségeket csináltak a korábbiak. Csak lesett mennyi ideig kezeltek félre, mennyi ideig nem voltak hajlandóak kenetet venni (több orvost megjártam, standard gombára való kezelést kaptam, valószínűleg sosem volt gombám), mennyire nem voltak segítőkészek. Nem a te hibád, hogy a régi orvosod balfa...
2017. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Vidd nyugodtan az egész kupac papírt, a dokinak is jó ha látja, hogy mit csináltak (mit nem csináltak) eddig és miket írt fel a másik doki. Arra is nyugodtan kérdezz rá, hogy a párodat kell-e kezelni. Amúgy a kedves párod is bekaphatja, hiába mérges ha attól neked nem múlik el a problémád...majd nézni fog ő is ha kirügyezik a farka mert elkapta a cuccot. Mintha te tehetnél róla hogy beteg vagy. Sok fertőzés panaszmentes a férfiaknál de téged simán visszafertőz, úgyhogy ha a doki előírja, ő is méltóztassa kenegetni magát.
2017. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek :) !!
2017. ápr. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!