Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisak ezek a tünetek, ha...

Normálisak ezek a tünetek, ha késik?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de mindig késik egy hetet. Mielőtt megjönne, mindig érzem, hogy feszül, fáj a mellem - ez most nincs. Helyette tegnap óta hol az alhasam fáj, hol a derekam. Este úgy fájt, hogy azt hittem, megjön, de azóta sincs semmi. Most napközben is néha megfájdul a hasam egy pillanatra.


Veletek is volt már ilyen? Változáson megy át a szervezetem? (A párommal 8-án voltam együtt, védekezés nélkül, de nem ment el bennem. Egyelőre nem gondolok terhességre, megvárom a hétfőt.)


2017. ápr. 18. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen velem, pár napra rá megjött, de ez még semmit nem jelent. Ha gyanús, hogy terhes vagy tesztelj, tippelgetni felesleges. Így legalább megtudod mi is a helyzet. Nem egy nagy kiadás egy teszt..
2017. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 km4xs válasza:
Nem értem, mihez számolod azt h meg kell jönnie? Van egy fix, dátum, de hiába késik, te akkor is ragaszkodsz hozzá, vagy elírtad a kérdést?
2017. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Védekezés nélkül lehetsz terhes akkor is, ha nem ment el benned, biztosan hallottál már az előváladékról.

Amúgy még megjöhet, ha mindig késik 1 hetet. Majd utána kezd aggódni, ha letelt az 1 hét.

2017. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
gyanús, hogy nincsenek a szokásos tünetek...
2017. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen és megjött.

Viszont ti nem védekeztetek úgyhogy 50-50%.

2017. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!