Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb mikor fog megjönni az első...

Kb mikor fog megjönni az első mensim?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt pontosan nem lehet megmondani de talán ezekből ki lehet követleztetni : Mellem még nincs,a honaljam nem de ott lent szőrős 12 vok,egy hete tiszta pattanás az arcom,anyukámnak 13 evesen jött meg,a hasm gyakran görcsöl,folyásom kb 1 eve van

2017. ápr. 19. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éven belül
2017. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kicsilány, nem jó az, ha megjön az a fránya menstruáció, hidd el 😀 Minél később, annál jobb, bár tudom, az iskolában ez ,,menőnek" számít, mi is voltunk kicsik. Teljesen normális az, ha 12 vagy 16 évesen jön meg, de az is, ha 10 évesen, ez a szervezetedtől függ, vagyis az, hogy mikor válik a tested szexuálisan éretté. Egyszerűen ezt nem lehet belőni, de Te már a pubertás, vagyis a kamaszodás alatt állsz. Ebben az időszakban (12-20) változik az ember a legtöbbet. Pattanások és mitesszer megjelenése, mellek növekedése, hízás/fogyás, karcsúsodás, szőrzet megjelenése stb.


Tehát ezt nem lehet belőni, nekem pl. hiába nőtt a mellem és hiába jelent meg a testszőrzet már 12 éves koromban (ez csak egy példa, nem emlékszem már rá), 14 évesen jött meg. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy a tested kiszámíthatatlan, példának okáért az álterhesség is ilyen, miközben nem vagy terhes, mégis teljesen rosszul vagy.


Még egy fontos info, hogy nem kell akkor se aggódni, ha az első menstruációt követő pár hónapon belül nem jön meg. Normális! Nem állt még be, én is így voltam ezzel :) Sok sikert!

2017. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 éven belül.
2017. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#6


természeti népeknél 6-9évesen is megjöhet :)))))

2017. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!