Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tábor alatt menstruáció?

Tábor alatt menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Május eljèn megyünk Szlovákiáb az osztállyal 3napr

A mensimnek 3 nappal elötte kène megjönnie,de mindig kèsik 1-2 napot.. így is elmenjek?

Azt tudni kel,hohy èn nèja menstruáció alatt mozdulni nem tudok a fájdalomtól.. Cserère nem ihen lesz lehetősèg ugyanis a hegyekben egy nemzeti park szerűsègbe leszünk ahol ugyebár nincs mellèkhelyisèg

Tapont mèg nem használtam ,èy nem is pont a táborba szetetnèm kipróbálni.. betèttel meg tuti lenne 3-4 óra után az átázás(mèg èjszakaival is)

Mit tegyek???



#menstruáció #. Tábor
2017. ápr. 19. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire megoldhtatlan te meg szenvedsz, akkor ne menj.
2017. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírásèrt..

Ami mèg fo tos lehet hogy 1,5 èbe mensizek ès 13 èves vagyok

2017. ápr. 19. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem egy ördöngősség a tampon. Nem értem miért félsz tőle. Máskor is kerülhetsz még ilyen helyzetbe és nem mondhatod le mindet emiatt.
2017. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1 válaszoló

Köszönöm elöször is a gyors választ!

Lehet az lesz a vègèn😑

2017. ápr. 19. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy ennyire nomád tábor? Mi is voltunk már hegytetőn az osztállyal, de WC volt a szálláson.

20N

2017. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Volt már ott egy nyugdíjas tanárunk,aki nemrèg előadást tartott a helyről . Szinte mindig túrázunk vagy várostnèzünk.

Lehez jobb lenne ha ofőm erről tudna ,ès akkor lehet ,hogy meg lehet oldani ,mert szerintem a kb.20 lányból nem csak èn leszek az egyetlen.

A szálláson meg kb.csak az alvásra leszünk ott

2017. ápr. 19. 21:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek beszèljek ofőmmel vagy hagyjam?
2017. ápr. 19. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Vagy próbáld ki addig a tampont vagy ne menj.
2017. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem semmiképpen se hagyd ki a tábort emiatt. Szerelkezz fel jópár betéttel meg tamponnal. 3-4 óránként normális esetben pisilni is kell, szóval valahogy meg kell állnotok. Ha netán egy bokorban lenne, nem a leghigiénikusabb, de megoldható. Vigyél kézfertőtlenítőt, nem árt, ha más lányosztálytársakkal, akiket érint, megkérdezitek az ofőt, de akár egyedül is megteheted.

A fájdalomra meg ha szedsz gyógyszert és nem sokat segít, esetleg menj el a háziorvoshoz és konzultálj vele egy erősebb hatóanyagúról.

Amúgy simán előfordulhat, hogy az emiatt lévő stressziatt késik, azt írtad h nem is szokott olyan pontos lenni. Kesőbb sztem megbánnád, ha kihagynád, főleg ha nem is akkor jönne meg...

2017. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha én minden mensit otthon akartam volna átvészelni, akkor egy! táborba nem tudtam volna elmenni sem a saját szalagavatómra, stb.


Ez csak menstruáció, nem kell belehalni. Ha tudod, hogy fáj, már ELŐTTE folyamatosan lekezdesz gyógyszert szedni (én ilyenkor negyedeket veszek, és megúszom kisebb görcsökkel), nem megvárod, míg mozdulni sem tudsz.

2017. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!