Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A masodik terhesseggel,...

A masodik terhesseggel, szulessel, szoptatassal nektek is meg tovabb torzult a testetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Csak mostanában kezdek elhízni.
2011. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, sőt: többet rohangálok, így karcsúbb vagyok, mint a bterhesség előtt. Persze tornázom is, de sok időm nincs rá.
2011. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az első baba és az előtte állapot volt drasztikus. Utána tele voltam lila csíkokkal mindnhol, nagyon lassan halványultak el. Én mondjuk könnyen fogytam nem tettem érte semmi csak szoptattam 8 hónap alatt kevesebb lett a súlyom mint előtte, de a hasam és mellem is megváltozott. Most a babám 4 hetes 5 éves a nagy. Már most majdnem olyan vagyok mint szülés előtt 3 kg plusz, nincs újabb csíkom a hasam meg a mellem meg előtte sem volt már az igazi
2011. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo: igen. en nemcsak a kilora gondolok, hanem arra, hogy sokkal szelesebb lett a csipom (hiaba mentem kilóra elso gyerek elotti sulyra, nem alltak ugy a ruhak), a cicim is megvaltozott, meg az egesz alkatom.


es ezen a mozgas sem segit, meg semmi. (medencecsontok szetcsusztak, az eletbe nem fog "osszemenni")

ez van.

:(

2011. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!