Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S.! Ez normális?

S. O. S.! Ez normális?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy kezdnem... szégyelek beszélni rola 14 éves szuz lány vagyok és nagyon későn érő típus még nincs egyéve h elkezdtem menstruálni. Azóta, vagyis nem is tudom mióta van ilyen fehéres, átlátszós néha száradás után ilyen halványbarna folyásom szinte minden nap. Eddig ugy hittem ez normális, de ma hallottam valamita hüvelygombáról. Lehet hogy ez az? Viszketést nem szoktam olyan nagyban tapasztalni csak néha és azt hittem az is normális, amúgy nem fáj, és nem ég, általában semmt nem is érzek csak h nedves a bugyim. Ez valami hormonálisdolog vagy inkább gomba? Normális?

Ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett és tudom hogy tudatlan vagyok... de most tökre megijedtem kérlek segitsetek!



2017. ápr. 21. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is körübelül az van mint veled csak az a különbsèg,hogy 13èves vagyok

Nekem is vannak ilyen problèmáim ,de nekem csak a ciklusom 10-27 napjai körűl

Lehet valami hormonális dolog..

Ha zavar ,hogy nedves a fehèeneműd akkor használj tisztaságit..

Remèlem valahogy segítettem/megnyugtattalak(bár nem hiszem😂😂)

2017. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen teljesen normális. Így tisztul a hüvelyünk. Én minden nap tisztaságit haszn@lok. 13l
2017. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen normális fehérfolyás, ne aggódj. Így tisztul természetesen a hüvelyed. Minden nőnek van minden nap egy kevés belőle. Ha zavar, tehetsz tisztasági betétet. Én nem szoktam, engem idegesít. Mosás közben úgyis kijön a bugyiból. Ha a folyás nagyon büdös lesz, viszketni és égni fog a hüvelyed, akkor lehet fertőzésed, amit nőgyógyász tud kikezelni. De amiről te írsz, az normális.

20N

2017. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!