Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellene szedjem utána is a...

Kellene szedjem utána is a fogamzásgátlót vagy sem?

Figyelt kérdés

December óta nem jött meg, elmentem orvoshoz, aki felírt egy hétig Duphastont, és 21 napig fogamzásgátlót.

Miután beszedtem őket, tovább kellene szedjem a fogamzásgátlót?



2017. ápr. 23. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az orvostól kellne megkérdezned...
2017. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor annyit mondott illetve annyi van felírva, hogy 7 napig Duphaston es 21 napig fogamzásgátló, viszont félek attôl, hogyha abbahagyom majd, akkor nem fog megjönni
2017. ápr. 23. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne jönne meg? Csak magamat tudom ismételni: Menj vissza az orvoshoz, beszélj vele. Úgyis csak ő felelhet a kérdéseidre.
2017. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszélj az orvossal, aki felírta. (Az más kérdés, hogy én erre biztosan nem fogamzásgátlót szednék, mert az nem oldja meg a problémát, csak elfedi. Neked egy endokrinológus kellene, aki rendbeteszi a hormonjaidat.)

20N

2017. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Endokrinológusnál voltam. Még ezen kívül írt fel 1 gyógyszert,amit végig kell szedjek, míg vissza nem megyek kontrollba.
2017. ápr. 23. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a 21. szem után sem jött meg,akkor menjél vissza a dokihoz.
2017. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!