Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta lehet...

Fogamzásgátló tabletta lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el fogamzásgátló tablettát szedni és azt vettem észre, hogy aktus után égető, fájó érzést érzek. Amíg óvszert használtunk, ilyen soha nem volt (5 évig csak ezt a fogamzásgátló módszert alkalmaztuk). Nem tudom eldönteni, hogy a tabletta lehet a baj, hogy érzékenyebb lettem (talán?), vagy az ondó lehet az oka, esetleg csak megszokás kérdése (gombás fertőzés lehetőségét kizártam, mert utána pár órával elmúlik az érzés és csak a következő aktus végén érzem újra). Tapasztalt valaki hasonlót? A válaszokat előre is köszi és kérlek kíméljetek meg a becsmérlő és buta hozzászólásoktól.

2017. ápr. 23. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fertőzést csak a cytológiai eredmény fogja tudni kizárni.
2017. ápr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a fogamzásgátló az oka. Én legalábbis két éve szedem, de ilyet nem tapasztaltam. Valószínűleg az ondó pH értéke megváltoztatja a hüvelyét, és ezért érzed ezt. De elmehetnél nőgyógyászhoz, mert lehet fertőzés is, amit odavissza adogattok egymásnak.

20N

2017. ápr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!