Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, hogy kezeljem ezt...

Nem tudom, hogy kezeljem ezt a dolgot, ha a baratomeknal alszunk mibdig elkapok valamit?

Figyelt kérdés

Egy idoben szinte csak a baratomeknal aludtunk es olyankor mindig volt valami fertozesem.. csipett stb. Azthiittem hogy csak en vagyok ilyen szerencsetlen hogy mindig felfazok.

Aztan utana valamiert csak nalunk aludtunk es SEMMI bajom nem volt.

Most ugy alakult, hogy egy hetig a baratomeknal aludtunk es megint eg, faj, csip :/


Kutyakkal foglalkoznak. Rend van naluk meg tisztak, de szerintem nem takarit az anyukaja eleg higienikusan.


2017. ápr. 25. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem csináltok máshogy, vagy a wc nem "visszacseppenősebb" náluk mint nálatok?


Azt nem értem, miért az anyukájának kéne takarítania.

2017. ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem olyan a wc. Szerintem a keztorlo torolkozot nem cserelik le. Kutya takaritas utan is abba torlik a kezuket. Meg este ha megyunk be abba kell megtorolni a kezunket is kezmosas utan.


Akkor senki nem takarit higienikusan nem csak az anyukaja..

En nem fogok atmenni kitakaritani ott is. En annyit vagyok ilyenkor ott, hogy este 7-8korul atmegyek reggel 6kor meg megyek meloba.

2017. ápr. 25. 09:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja nem Neked kéne takarítani, nem azért írtam.


Hát igen, ahol kutya van a lakásban, ott nem is lehet annyira higiénikussá tenni. Kutyapárti vagyok meg imádom a kutyákat, meg szerintem egy kutyának a gazdája mellett a legjobb, nem azért írtam, mert ellenzem a benti kutyatartást, csak ez tény.


Ezt nem tudnád a barátoddal megbeszélni? Hogy mondjuk viszel saját törölközőt és nejlonban tartod amíg ott van vagy valami módon vigyáztok, hogy ne legyen kutyás?


Meg az nem lehet, hogy otthon több folyadékot iszol?


Én is rendszeresen felfázom amúgy.

2017. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Miután már megmosták a kezüket szappannal, stb, már nem viszik fel a kéztörlőre a bacikat, amitől neked bajod lehetne. Mivel addigra már tiszta a kezük.
2017. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jo csak van olyan a paromnal, hogy bemegy, sima vizzel leobliti a kezet es megtorli a torolkozobe.
2017. ápr. 25. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg többet vagytok együtt nálunk szexuálisan, és kidörzsölődik. (Nem tudom a pontos körülményeket). Nagy a valószínűsége, hogy a kutyák miatt. Mondjuk erre sem lehet úgy szándékosan fogni, mert én több mint 4 éve vagyok együtt a párommal, náluk van egy kinti kutya meg egy kicsi benti kutya. Nem palotában laknak ami mindenhol csillog villog, és mivel mindkét szülő sokat dolgozik néha a nagyon puccos takarítás is elmarad. A törölközők ennek ellenére mindig tiszták, soha nem kaptam el semmit, fel sem fáztam (pedig náluk csempe van nálunk parketta), és ők is ugyanúgy a kutyák után meg autószerelés meg ilyenek után ugyanabba a törölközőbe törlik a kezüket mint mi akik pl egész nap a házban voltunk. És a benti kutya bejár a fürdőszobába is ahol szőnyeg van. Valami komolyabb higiéniai gond lehet nálunk ha ez már a nemiszerveden jön ki. Próbáljatok meg zuhanyzás után szeretkezni csak is frissen tisztán kivett törölközőbe törölkőzés után. Vagy mint az előttem szóló mondta, vigyél magaddal törcsit. Vagy ne szeretkezzetek náluk. :/
2017. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondtam egyebkent neki is, mondta hogy majd veszunk ilyen nagy kiszereleses kezfertotlenitot!!
2017. ápr. 25. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
a kézfertőtlenítős ha zselé, akkor az se jó a bőrnek annyira, de fertőtlenítős szappan és olyan törölköző amibe alaposan megmosott kezet lehet csak tötölni
2017. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen orvosi fertotlenitom van, ami nem gel hanem folyekony.
2017. ápr. 25. 17:47
 10/10 A kérdező kommentje:
En meg arra is figyelek hogy a telefonom atlegyen torolve minden nap fertotlenitovel.
2017. ápr. 25. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!