Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérhetek segítséget? Van rá...

Kérhetek segítséget? Van rá esély, hogy megmarad a pici?

Figyelt kérdés

baleset miatt(első termekeny napomon törtent),ugy alakult 72 orás escapellet kellet bevennem,amit 24 órán belul bevettem,nem véreztem,fajt a fejem,az alhasamba azota is enyhe nyomo érzés van (10 napja vettem be,ha ugy nezem hogy azt a napot is beleszámolom amikor bevettem) melleim is ezekenyek voltak kb 1 napig,most meg mintha nőttek volna,de nem fájnak.

holnap lenne ovuláciom,és kövi héten elvileg menstruációm..de nagyon izgulok hogy most mi van,mert tudom hogy nem törvény szerű vérezni,de zavar hogy meg sem jött meg utána.. 2.-án tesztelek,mert talaltam olyan tesztet ami ovulacio utan 1 nappal kimutatja (nem várt előtt 4 nap) volt valaki hasonló cipőben? megosztaná velem elményeit? köszönöm


2017. ápr. 28. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit elkeseriteni, de szerintem nem. Ha rá 1 napra bevetted, akkor pont idoben tortent, hogy ne legyen baba, az meg hogy verzel attol lehet, hogy hatalmas hormonadag van a tablettaba. Nem hiaba tapasztaljak tobben, hogy utana teljesen felborul a hormonhaztartasuk.
2017. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tabletta mellékhatásait érzed. Ahogy előttem is írták, hatalmas hormonadag, ami teljesen bezavar a rendszeredbe. Ahogy olvastam, ez akár több hónapig is eltarthat és okozhat furcsaságokat.
2017. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor, több mint valoszínű,hogy nem lesz baba?
2017. ápr. 28. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz szerintem.
2017. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!