Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázás szex után?

Barnázás szex után?

Figyelt kérdés
Kicsit éreztem is hogy fáj, mert nem voltam elég nedves amikor elkezdődött, de csak az első pár lökés volt kellemetlen. Gondolom amiatt fordulhatott ez elő, csak halványbarna volt és most 1 óra múlva már nincs semmi. Méhszájsebem is van egy kicsi, már be is jelentkeztem nőgyógyászhoz (szerencsére online is lehet időpontot foglalni, pedig nem is magánrendelés!). Csak még 2 hét, így kíváncsi lennék, hogy más, aki már fordult ilyennel orvoshoz, mennyire vették komolyan, stb.? Sajnos saját hülyeségből 3 éve nem voltam rákszűrésen, többet ilyet nem fogok csinálni.
2017. ápr. 28. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A méhszájseb simán okozhat még akár vérzést is, aktus után. Egyébként sok minden okozhazja, ezer oka lehet.

Ne hanyagold el a rákszűrést se, hiszen nagyon fontos az egészséged érdekében!

2017. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!