Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges e a gyermek áldás?

Lehetséges e a gyermek áldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok Pcos-t diagnosztizáltak a párommal 1,6 ève probálkozunk a babával,de nem akar jönni.A mensim hol van hol nincs .Csináltak mindenfèle vizsgálatot kaptam Clostilbegy- tet de semmi. Van èrtelme várni? Vagy probálkozzunk inszemmel? Aki esetleg igy járt mint èn kèrem irjatok minden èrdekel.
2017. ápr. 29. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább olyan orvost kellene először keresni aki ért is a PCOS kezeléséhez.
2017. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak aza baj hogy ojan kiszáthatatlan a menstruáciom is hogy egyik hónapban van a másikvan nincs! Ès szerinted megèri várni mèg az inszemmel?:(,már nagyon babát akarunk
2017. ápr. 29. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindennek az alapja az inzulinrezisztencia. Amíg az nincs kezelve, nem érdemes csodára várni. Diéta, gyógyszer, mozgás. Ha azután sincs semmi, nekem laparoszkópos műtétet javasoltak és még fél-egy év próbálkozást. Ezen mind túl vagy már?
2017. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen csináltak ojan vizsgálatot is ès minden rendben elmèletileg a hogy monta a doki,ès dièta is meg a mogas is, gyogyszer Clostilbegyt- tet kaptam. De semmi el vagyok nagyon keseredve senkisem èrti meg. :'(
2017. ápr. 29. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy minden rendben van? Mármint tartod a diétát, mozogsz, szeded az inzulinérzékenyítő szert (Merckformin)?


Vagy nem állapított meg IR-t? Mert IR nélkül meg PCOS nincs. Akkor más bajod van.

Ilyen állapotban nem kockáztatnám a beültetést. Rendbe kell jönnie az inzulinértékednek.

Először is keresnék egy normális endokrinológust, magánúton. Amíg ez nincs, mással nem érdemes próbálkozni.

2017. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, jó,. Megnéztem. Az a gyógyszer, amit kapsz, semmit nem ér, amíg az inzulinrezisztencia nincs kezelve.
2017. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lesz, keresek egy endrokinologust lehetöleg normálisat. Ès meg lássuk mit mond ès az alapján beültessuk. Koszonom a válaszaidat.
2017. ápr. 29. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!