Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis ha a nogyogyasz azt...

Normalis ha a nogyogyasz azt hitte volt mar abortuszom?

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal eletemben eloszor es az uh alapjan azt mondta "latom volt megszakitasod terhessege" mondom tessek?? Meg terhes se voltam soha, nemhogy abortusz. Ez mi?? Utana megkerdezte volt e heves szex mostanaban. Mindig heves szex van. De ennek mi koze hozza? Sajnos nem fejtette ki bovebben de en azota is sokkban vagyok, mi az hogy ugy latta abortuszom volt? 20eves vagyok, egesz eletemben csak egy partnerem volt es nincs egy eve kb hogy elvette a szuzessegem.

2017. máj. 8. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán sérülést látott a méhnyakon. Kérdezd meg mi a probléma, mit látott?
2017. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Én nőgyógyászt változtatnék. Az egy dolog hogy mit vél látni, de nagyon nem így kellene lekommunikálnia.
2017. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így nem állunk pácienshez!!!

Ha szóban nem tisztel, akkor nemfog a munkája során sem.

Válts dokit.

2017. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól írják előttem, ha az orvos lát is valamit, illedelmesen kellene RÁKÉRDEZNIE, nem kijelenteni hogy mit is gondol. Ez egy dolog, szóval szerintem is válts orvost, mert ebből kiindulva lesznek még gondok a kommunikációval. Másodszor meg nyugodj meg, az hogy a doki egy paraszt, ne hagyd hogy elvegye a kedved, most éppen rosszat választottál/rosszhoz kerültél, de nem minden orvos ilyen, sőt! Valószínüleg valami kis sérülést vagy valamit látott amiből arra következtetett, de mint tudjuk tévesen:) Nincs semmi baj, menj el egy másik dokihoz.
2018. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!