Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyámnak?

Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Hogy kène megmondanom neku, hogy szerintem melltartót kène hordanom?

Akármikor vásárolunk (közösen), mindig megállunk a melltartóknál, de csak magára gondol, úgy van ez az egèsz a fejèben, hogy egy 13 èves lánynak nem kell mèg.

Velem ellebtètben.

Szerintem igen-is kène.

Valami ötletek,

hogy

kèrdezzem meg/közelítsem

meg a tèmát?

Ha csak elèállnák,

"felpukkadna" sosem volt valami engedèkeny.

Szinte már idegesít, hogy folyton azzal piszkálnak a lányok, hogy mièrt nem hordok már,ha vannak melleim. :(



2017. máj. 13. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Uuuu, én velem is pont ez volt,tavaly amikor tábor előtt vásároltunk beraktam a kosárba úgy hogy először nem vette észre. Bár mostmár kissé kicsik és nem tudom a méretem és nem tom hogy vegyunk megint. 14/L
2017. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsebpénzetek nincsen??Az ilyen anyákat nem értem. Mondd meg neki hogy megjegyzik már és szeretnél hordani kínosan érzed magad. Nehogy már te tehessél róla hogy melleid nőttek. Fogadja el hogy felnőttél. Ilyen hülye szülőkkel amúgy is jobb összeveszni néha különben később is a fejedre nő majd.
2017. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor függő hanem mell függő
2017. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesen leülsz mellé és megbeszéled vele. Hogy akarsz és hogy miért akarsz és ez nem korfüggő.Ha ez nem működik zsebpénzből veszel egyet ha van,nagyszülőtől kérsz rá mosásba meglátja lerendezed a dolgot. Nagymamád megkéred beszéljen vele. Ne hagyd magad lenyomni.Az ilyen szülő ha nem konfrontálódsz kamaszként később a fejedre nő és sok mérget okoz majd.
2017. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Mond meg neki, hogy cikiznek és szeretnel
2017. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A nagymamám meghalt... Nem lehetsèges
2017. máj. 14. 09:16
 7/12 anonim válasza:
17%
Vegyél fel 2 dB top-ot. Ha ez így nem jó akkor tegyél bele ilyen vékony kartont vágd méretre a kartont. Vagy két topot varj össze és a mellednél kartonnal vattáva tömd meg hogy tartsa. Csinálj melltartót.
2017. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: Éljenek a kreatív emberek! 😁😁😁
2017. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na ja xd

De tisztelem a kreativitását :)))

2017. máj. 14. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Torna órára mond hogy kell sport melltartó!

Ha elmentek venni akkor már könnyen jön a sima melltarto is!

Nem értem anyukádat!

Büszkén neki kellene észre vennie hogy nagy lánya van már ami ilyen szükségletekkel jár!

Ne sz egy el d magad!

Gondolom tamponra is ad pénzt!

2017. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!