Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el Anyámnak,...

Hogyan mondjam el Anyámnak, hogy nincs ruham amit felvegyek?

Figyelt kérdés
Gyakran vesz nekem ruhákat de azok vagy tül fiusak vagy kicsikesek .holnap elmegyunk ketten vasarolni es utkozbe el akarm mondani ,hogy milyen ruhákot szeretnék Ötletek??

2016. szept. 3. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Akérdésedben ott van a válsz.. Mond neki hogy új ruhákat szeretnél cásárolni xd hány éves vagy?


17F

2016. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs roszul értelmeztem xdd hát ami neked megtetszik a boltban és mond neki hogy azt vegye meg :D
2016. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 es az a baj h jon az osy es nincs ruham amit felvegyek szoval nem egy ket cucc kene ....es ha mar keyd sok lenni akkor nm vesyi meg ay egeszet
2016. szept. 3. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Wat?
2016. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél pár alapdarabot, 2farmer, 2pulcsi, kabát, felsőket meg menj el turkálni. Olcsóbb mint újonnan, 1 póló árából akár 5-6-ot tudsz venni. Lassanként pedig cseréld le a teljes ruhatárad.

A cuccaidat nézd át, biztos van hordható holmid is. Egyszerre lecserélni egy teljes ruhatárat rengeteg pénz.


Továbbá: "Anyu szeretnék pár csajosabb, felnőttesebb ruhát és szeretném én kiválasztani, hogy mit viselek"

2016. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó....köszi képen
2016. szept. 4. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!