Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni, ha elaludta...

Mit lehetne tenni, ha elaludtam? Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés
Kikapcsolt a telefonom, mert elfelejtettem, feltölteni, így nem keltem fel, csak 11-kor. Van még 3 szülői igazolás, így semmi gond lényegében, csak nem biztos, hogy anyukám le fogja igazolni. Tavaly is kétszer vagy háromszor elaludtam, és akkor se igazolta le, hanem elküldött az orvoshoz, hogy igazoltassam le vele, mert még a szülőire lehet, hogy szükség lesz. Csakhogy én nem fogok elmenni ehhez az orvoshoz, mert amúgy is félek mindig, ha oda kell mennem, de már tuti, hogy sejti, hogy a legtöbbször kamuzok. Igazolatlanom még soha nem volt és nem tudom mivel jár 7 óra igazolatlan, de ebbe az iskolába nem menő, ha valakinek igazolatlanja van, hanem inkább nagyon is ciki.
2013. dec. 6. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:

"Meno" es "ciki".... ket uj fogalom az oktatasban..


maskor toltsd fel, es ne tom tele eby mondatot felesleges vesszokkel..

amugy nem erdemes torodni vele, ne agonizalj, nem tortenik semmi 7 ora igazolatlantol, max a magatartas jegyed nem lesz 5os... pfff, sehova nem szamit a magatartas jegy...

2013. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!