Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta biztosa...

Fogamzásgátló tabletta biztosan véd?

Figyelt kérdés
Három hónapja szedek tabit, de most volt először, hogy a barátom belém élvezett. Mindig pontosan szedtem a tablettát, egyszer volt, hogy 3 órával később vettem be. Szerintetek nyugodt lehetek a következő mensivel kapcsolatban?

2017. máj. 15. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Persze.Nem lehet gond!
2017. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló tabletta Pearl indexe 0.1-3 között van. Ez azt jelenti, hogy ha 1000 nő egy évig így védekezik, akkor 1 és 30 között lesz a terhes nők száma az év végén. [link]
2017. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1000-re lebontva már nem is tűnik olyan biztonságosnak. De még így is ennek az egyik legalacsonyabb az indexe. Egyébként más nem szokott aggódni az eredeti kérdésben feltettek miatt?
2017. máj. 15. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam aggódni, mert tudom, hogy jól szedem, és mindig figyelek, ha gyengül a hatása. 3 óra különbség a bevétel között semmi, ezalatt nem gyengül a védelem. Ne parázz rá ennyire. Mondjuk mi már az első hónap után gumi nélkül csináltuk, mivel erre való. A falat kapartam volna, ha három hónapig gumizunk, miközben a fogamzásgátló már véd. :D A következő mensivel nyugodt lehetsz, de fogamzásgátló mellett nincs menstruáció. Amire te gondolsz, az a megvonásos vérzés, aminek semmi köze a mensihez.

20N

2017. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nincsen, csak így egyszerűbb volt megfogalmazni. Köszi ez egy kicsit egnyugtatott.
2017. máj. 16. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%-os védelem nincs, még az elköttetés sem. Orvosoddal beszéld meg.
2017. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!