Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Életemben először tapasztalok...

Életemben először tapasztalok olyat mint amiket a sokszor hallott hüvelygomba produkál, de nem is sejtem mitől alakulhat/alakulhatott ki!? Akinek van tapasztalata mitől és hogyan alakulhat ki/bármi számomra hasznos ingormációja válaszoljon!

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Uszodából, közös kádból, szexuális partnertől lehet leggyakrabban elkapni. Hallottam már olyanról is, hogy a Candida (A gomba, ami általában ezt okozza. Megtalálható a szádban, emésztőrendszeredben is, kis mennyiségben mindig jelen van mindenkiben.) elszaporodott gyengébb immunrendszerben, ezért okozott tüneteket.
2017. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ketszer volt komolyabb fertozesem.Egyszer termalba szedtem ossze masodszor a mensturaciom utan jott ki.Egy erosebb mensturacio felborithatja huvelyflorat.De egy tusfordo vagy szappan is okozhat ilyet.Ha szedtel mostanaba antibiotikumot attol is lehet,de lelki problemak is okozhatnak huvelyi panaszokat.
2017. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!