Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen jött meg a menstru...

Hány évesen jött meg a menstruációtok? Mikor, hol történt? Kinek mondtátok el először? Hogyan történt? Volt nálatok betét vagy tampon?

Figyelt kérdés
11/L vagyok és valószínű nem sokára megjön ezért akarok ilyen történeteket olvasgatni :D Igen, nem alszok ilyenkor :DD

2017. máj. 19. 22:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

14 voltam, és apával épp kocsit mostunk, mikor olyan hülye fájdalmat éreztem lenn, meg pisilni is kellett. Elmentem és "bszki". :D


Neki mondtam el, addigra már tettem be betétet, meg beáztattam a bugyimat.

2017. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%
12 évesen, fizika órán. Azt éreztem, hogy kezdek nagyon rosszul lenni, fájt a hasam, ezért kikéretőztem wc-re, és ott vettem észre. Ugye általában a vérzés az első napokon barnás, ezért én konkrétan azt hittem hogy befostam, azért barna a bugyim. :D Valahogy nem akartam elhinni, hogy én most menstruálok. A barátnőimnek mondtam el először, tőlük kaptam betétet.
2017. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen pont a szülinapomon iskolában . Tanárnőmnek szoltam hogy nagyon fáj a hasam sírtam is. Ő ki küldött hogy nézzem meg hogy nem e nagylány lettem. Utána Ő adott betétet mert nem volt nálam mivel nem számítottam ilyenre. 23 L
2017. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%

Én imádkoztam, hogy ne a suliba, hanem otthon jöjjön még az első. Hát, végülis...

Elsősegélyversenyen voltunk, csapatos verseny. Emlékszem, baromira izgultunk, egy csomót kellett várni, hogy mi következzünk. És végülis miután mi jöttünk, előtte gyors elmentünk wc-re, amugy is kicsit furcsa érzés volt hogy ott lent valami nem oké, és hoppá, ott vettem észre, hogy nemár, pont most.. :D Először nekem is barnás volt, így én is hirtelen azt hittem hogy befostam. Azért örültem neki, mert már vagy 2 éve vártam rá a (fehér folyás a miatt) de azért káromkodtam egy sort hogy miért pont most, mert betét sem volt nálam+nem is volt idő kérni, mert sietni kellett. Szerencsére nem áztam át:DD

Én úgy összességében örülök, hogy megvan, de rettegek attól, hogy valami fertőzésem lesz, vagy hogy pont akkor lesz meg, amikor az osztállyal megyünk Balatonra.


Csak anyukámnak mondtam, később a barátnőim is megtudták. Azt hittem, anyukám tökre izé lesz, h "jaaaajjjjj kislanyooom ugyesvaaagy, Nagylány lettél!!!!!!" De végül is tök jó volt, mert normálisan beszélt róla, sőt, vett is nekem pár csomag betétet, meg mondta, hogy azért mire figyeljek oda:)


14/L

2017. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Pontosan már nem emlékszem de ez úgy volt, hogy én már nagyon vártam pff most már rájöttem miért nem kell várni és ez az egész úgy történt, hogy 10 voltam pont 1 hónap kellett, hogy betöltsem a 11-et és az anyukám meg a barátnőm plusz az anyukája elmentünk Augusztusban búcsúztatni a nyarat és túzijáték volt meg happy end meg ilyesmik és a barátnőm meg én erről beszéltünk mert nekem már 8 évesen elkezdődött ez a szőrősödés, fehérfolyás meg ilyesmik és én már úgy kiszámíthatónak éreztem na és erről beszéltünk a barátnőmmel a barátnőmnek is pont aznap jött meg(?:D) és neki is fájt a hasa így szóltunk a szüleinknek, hogy fáradtak vagyunk mert mindketten ezt szégyelltük(a kis naívak) és ezért jól behazudtuk magunkat én amikor megláttam azt hittem becsokiztam(pedig neem) és gondoltam ez nem az! Aha! Ez pedig az volt és reggelre úgy átáztam mert fehér volt a rövid pamut nadrágom amit hordtam estére és pfu hát nem volt valami jó érzés én ezeket mind-mind titokban csináltam, hogy anyukám ne tudja meg mert én óriásira szégyelltem(mai napig is szégyellem ezeket a lányos dolgokat de msuzáj szólnóm mert nekem ez a halálom minden hónapban) és hát olvasgattam sok hülyeségeket is a neten de elhatároztam magam, hogy szólók anyukámnak jól tettem basszus ő annyira jól kezelte a helyzetet hogy irigyeltem. Segített, elmondott mindent amit lehet tudni, hogy vigyázzak ezentúl meg minden... Másik része az volt, hogy eleinte sírtam mert nem akartam ezt a lányok közül én voltam meg a barátnőma az első a barátnőm ő mindig is lazán viselte ezeket a dolgokat de nekem ez mai napig nehéz így sokszor ha megvolt nem akartam panaszkodni se csak anyumnak vagy a barátnőmnek!... Ma már ha valamelyikünknek megjön akkor segítünk egymásnak szövetséget kötöttünk, hogy mindig szólunk ha valami észrevehető adunk egymásnak betétet meg ilyesmik! Amúgy meg volt itthon betét anyukám már előre tudta azt mondta látszott rajtam már ez a ,,nagylányos"-odás. Szóval ha megjött már vagy nem, nem tudom mert azóta eltelt egy hónapa a kérdésed óta de remélem te nem esel abba a hibába mint én! 12/L További szép napot mindenkinek!🍭✌❤
2017. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem, még nem jött meg😁
2017. máj. 27. 19:44
 17/29 anonim ***** válasza:
12 évesen.Azaz másfél éve.Nem is tudom mikor és hol, de arra emlékszem még,hogy suliban az egyik keddi napon délután azthiszem hogy barnás folt volt a bugyimon,betettem egy betétet mikot hazaértem,de aztán semmi nem jött.Majd rá pontosan egy hétre már vér jött,ha jól emlékszem az úgy volt hogy reggel úgy keltem fel,hogy csupa vér volt a bugyim.A legjobb barátnőmnek mondtam el,anyukám csak megtalálta a véres bugyit,onnan tudta meg :D
2017. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
12-t már betöltöttem. Enyhe barnázással kezdődött, azt hittem valami bajom van ezért nem mertem elmondani senkinek. A zeneiskolában voltam, és a wc-papír is barnás volt pisilés után. Megijedtem. Másnap direkt fekete bugyit vettem fel hogy senki ne tudjon róla. Azt se tudtam hogy ez most a menzeszem. Aztán este rosszul is éreztem magam, meg már 3-4 napja nem ettem szinte semmit, lelkiismeret furdalásom is volt, hogy valamit esetleg elkaptam. Aztán anya kikísért a wc-re pisilni és ő látta hogy pirosas darabkák vannak, akkor adott egy betétet, megmutatott minden hogy hogy kell, és megnyugtatott, hogy nincs semmi baj, ez teljesen normális. Egy fél órát ha nem többet beszélgettünk. Lement a vállamról a teher és mindjárt meg is éheztem. (20/N)
2017. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen, 2002 november 27-én, ez akkor még korainak számított. Ötödikben és iskolában voltam. Csak láttam hogy véres a bugyim. Nem foglalkoztam vele de azért aggasztott. Aztán este véglegesen megjött. Megmutattam anyámnak adott betétet, egész este sírtam még a kedvenc mesémet sem akartam megnézni. Akkoriban mesét néztek a 11 évesek.
2017. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen karácsonyi ajándékot mentem venni anyukámnak!!haza fele fajt a hasam!

Haza értem elmentem pisilni és ott volt!

Bepánikoltam!

Volt otthon betét!

Sebkinek nem mondtam el,másnap reggel anyu megtalálta a használt betétet a wc Kukában!

Ő nagyon örült! :D

2017. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!