Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen jött meg a menstru...

Hány évesen jött meg a menstruációtok? Mikor, hol történt? Kinek mondtátok el először? Hogyan történt? Volt nálatok betét vagy tampon?

Figyelt kérdés
11/L vagyok és valószínű nem sokára megjön ezért akarok ilyen történeteket olvasgatni :D Igen, nem alszok ilyenkor :DD

2017. máj. 19. 22:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

13 èvesen jött meg egy spanyolorszàgi nyaralàson. Szerencsere az utolsó előtti nap :D nem számítottam pont akkor rá, nagyon megijedtem, mikor elmentem pisilni , ès meglàttam a bugyimat, egyből szaladtam àt anyumhoz az ő szobàjukba. Latta rajtam, hogy ketsegbe vagyok esve, es annyit kerdezett: "csak nem?" (Egyből sejtette)

Aztán mondta zuhanyozzak le, addig ő kimosta a bugyimat :DD

Emlekszem tisztan, hogy milyen bugyi volt rajtam, meg arra is, hogy utàna kicsit rosszul is lettem a nagy ijedtségre, es le kellett feküdnöm, mert megszédültem. Ez volt 10 ève :D akkor mèg vártam izgatottan, nem is sejtettem, hogy elhúzódik majd 8-9 napokig.... Szóval gyorsan megutàltam :D

2017. jún. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 11 éves voltam amikor megjött.Szerencsémre otthon voltam. Persze anyának mondtam meg először. Volt nálam betét.

2017. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
15 évesen jött meg először. Aznap pont nem mentem suliba és a wcn voltam amikor észrevettem egy kis vér foltot. Felhívtam anyát, mondta hogy vegyek egy betétet az övéből, mielőtt hazajön akkor bemegy a boltba. Szóval délután meg is kaptam a csomagom, másodiknál is szólnom kellet mert ismerősökkel mentünk strandra a kisfiú 4 volt a kislány meg 8, még sem állhatok oda eléjük, hogy bocsi nem megyek ma be mert megjött ezért anyával vettünk mini tampont, aznap megpróbáltam, nem mozdult, mondom kész, én majd ücsörgök, aztán a strand wcjébe nagy volt az akarat erőm de egy 20 perc után célba értem, megérte, viszont nem szeretnék a közeljövőben újra használni :D elvagyok a betéttel
2017. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen, idén szeptember 6-án 😂 én is tökre vártam, mint mindenki. Úgy volt, hogy barátnőmmel tesi előtt elmentem wc-re és megláttam...de olyan szinten megijedtem, hogy a wc fülkébe elkezdett remegni a lábam, és kapkodtam a levegőt, és ott suttogtam: basszus, basszus, basszus 😂😂😂 nem volt nálam betét, pedig egy éve mindig volt nálam, de aznap pont nem, pedig előtte nap is volt... barátnőmnek mondtam először, de csak azért, mert tőle kértem betétet, mert neki is pont akkor volt meg. Azt nem mondtam neki, hogy az első, mert azt hitte, hogy nekem már rég megjott, mert volt, hogy kutakodott a táskába, és látta a kis neszeszeremet, és azt hitte megjött már...de még sose kérdezte, ezáltal nem is mondtam neki, h meg nem mert minek. Aztán mentem haza, az utcán jött biciklivel anyu, elkezdtünk beszelni, de látta hogy valami nem oké, és kérdezte: mi a baj? Rossz jegyet kaptál? Erre én: nem csak...ott lent már kezd..(rámutattam a hasamra) erre anyu: ohhh! Hát nincs abba semmi :D bár azt hittem örülni fog, mert amikor nővéremnek jött meg, akkor tancikalt örömében, nekem meg csak ennyit mondott :/ egyébként azóta már megjött, kérdező!? :) 13,5/l
2017. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem, még nem😀
2017. szept. 27. 18:24
 26/29 anonim válasza:

Most szeptemer.24-en jott meg,pont 23-an eskuvon voltunk es jo h nem akkor jott meg:)

Tortenet:egy nappal mielott megjott ereztem ott lent a "szervemnel" (nem tudom mashogy szepen leirni) egy szuro erzest ott bent olyan mintha pisilnem kellett volna es nagyon szurt,fajt a hasam nagyon,reggel 24. meg elmegyek cw-re es meglattam azonnal rohontam anyahoz elmondtam neki O pedig orult h nagylany lettem:)ez tartott 4 napig ,mikor megjott ilyen barnas-pirosasfolyas volt aztan rendes ver es a vege megint barna szoval orulok h nem eskuvon jott meg:) a folyasom 1,5 evig tartott most is van,12,5 evesen jott meg,neked megjott mar?

2017. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
*wc
2017. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
11 voltam,nagyszüleimnél volt és szerencsére volt otthon betét. Eléggé messze voltam otthonról,de szerencsére apukám is velem jött. Én az első embert kit megláttam annak mondtam el legelőször,az pedig az uncsitesóm😁
2018. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%

Tudom, régi kérdés😅


Szeptemberben volt a legelső, 12. születés napom előtt kerek egy héttel. Szerencsére itthon, este, ami azért is jó mert hajlamos vagyok a pánik miatti rosszullétre, ami meg is történt.

Fogalmam sincs honnan, de megéreztem, hogy lesz, mivel gondolkodás nélkül kivettem alsóneműt is a pizsamámhoz, és elkezdtem itt, GyK-n olvasni menstruáció témában. Pedig esküszöm, semmi jel nem volt, nem fájt a hasam, semmi.

Épp az egyik itteni kérdést olvastam, ami hasonló jellegü volt, amikor éreztem hogy valami baj van. Miután leesett, full remegve, majdnem sírva, közel a pánikrohamhoz valahogy kikecmeregtem anyámhoz.

Igazából lehet nem is a pánik, hanem egyszerűen maga a tudat hogy most tényleg úgy néz ki...

Anyukámnak szerencsére pont akkor volt, úgyhogy gyors betét, aztán miután elmúlt a szédülésem, elkezdett magyarázni.

Mi lett volna ha suliban történik meg mind ez...

12/L

2018. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!