Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok titeket mennyire visel...

Csajok titeket mennyire visel meg a menstruáció előtti hét, illetve maga a menstruáció? Mi vált be a tünetek ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mindig rendszeresen megjön napra pontosan. Korábban tünetmentesen zajlott minden. Annyi,hogy a mellem feszült előtte napokba..aztán szedtem fogamzásgátlót 4,5 évig. Sok gondom volt a fogamzásgátlóval,illetve barát hiányában letettem ennyi idő után. Most meg minden felerősődőtt! :( Előtte egy héttel kezdődnek a tünetek és végig míg nem jön meg erős hányingerem van. Pont 1 héttel előtte görcsölök már alul egész nap. Aztán az első nap hasmenés,görcsök,hányinger..majd az utolsó nap megint erős hányinger. :(

Ti nektek mi vált be ezek ellen?


24L


2017. máj. 21. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltál nőgyógyásznál? Nincs semmi problémád? Pl. ciszta, mióma, endometriózis. Nem normális az ennyire erős és hosszan tartó fájdalom.
2017. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem. Majd 2 hét múlva kapok szabadságot és akkor tervezek elmenni
2017. máj. 21. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

- előtte 2-3 nappal édességzaba (és végig a mensi alatt), meg enyhe görcsök, némi tökömkivan az élettel-érzés

- mikor megjön, okés, de első nap estéjén már fél görcsoldó, és éjsazaka is (ha kimarad, második nap reggelén meghalok, volt, hogy a konyhában ültem és sírtam, úgy fájt, szegény párom meg halál rémülten kérdezgette, mibajom), így "csak" a hasam megy ébredés után és még párszor

- aztán ha a második napot túléltem, akkor már nincs baj, onnantól minimális görcsök, és max. lazább széklet

2017. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!