Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hugyúti fertőzés lehet...

Ez hugyúti fertőzés lehet vagy a gomba is okozhatja?

Figyelt kérdés
Sajnos visszatérő gombával küzdök, amit ha kikezeltetek akkor is évente 1x előjön. Már évek óta gyakori vizelési ingerrel küzdök, de nem foglalkoztam vele, mert annak tudtam be, hogy sokat iszom, napi 2,5 l mindig megvan és így kb 12x pisilek. Viszont érzek egy ideje olyat, hogy mikor elmegyek pisilni úgy érzem még kell és van egy furcsa bizsergés, nagyon rossz. :-( Mellé társult az, hogy szex közben úgy érzem mintha belül dörzsölne, fáj , pedig nedves vagyok, de pl. amikor hátolról vagy oldalról csináljuk akkor szinte nem is fáj, szemből viszont borzasztó. Együttlét után pisilek ès ilyen fura égő, csípő érzést érzek, viszont amúgy nap közben nem csíp a hüvelyem. Néha szúrós, ammónia szagú a vizeletem. A nőgyógyász a Mycosyst-ot írta fel, ezt szedem, férjem is szedte + vettem mellé Pevaryl hüvelykúpot, de a csípés nem szűnt meg. Júniusban kaptam időpontot az urológushoz, mert ez magán. Volt már E-colim, lehet, hogy az nem lett rendesen kikezeltetve?
2017. máj. 22. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet. Addig, míg eljutsz az orvoshoz, szerezz D-mannóz készítményt, az E-colira jó, ha megoldja és elmúlnak a tüneteid, akkor 100% E.coli okozta húgyúti fertőzésed volt. Ha nem, akkor vagy nem húgyúti fertőzés, vagy valamilyen más baktérium okozza.

Tudsz kapni D-mannózt pl. Mediline-ban, Herbaházban, de online is rendelhető.

2017. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!