Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák! A 12 éves lányotoknak...

Anna4334 kérdése:

Anyukák! A 12 éves lányotoknak tampon vagy betét a jobb? A lányom kortársai is kifejthetik a véleményüket! Köszönöm előre mindenki válaszát!

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a lánynak kell eldönteni. Én sokáig féltem a tampontól. Anya vett egy dobozzal, a legkisebb mini méretben, és az ott állt a fürdőszobában legalább egy évig. Aztán egyszer csak kipróbáltam, és ma már el sem tudom képzelni, hogy ne tampont használjak. Hülyeség, hogy szüzen nem lehet használni meg ilyenek. De van aki viszont a betétet szereti jobba, ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia.

18/L

2017. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én 12 éves vagyok,és egyenlőre csak a betétet próbáltam ki,a tampontól idegenkedem.Nagyon erős a vérzésem,a betét cserélése pedig nem megterhelő
2017. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tampon minden esetben kényelmesebb meg higiénikusabb. Ha a gyerek szivesebben használna tampont, akkor nincs semmi akadálya, ha nem akarja, akkor viszont nem érdemes eröltetni.
2017. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem a lányod véleményének kellene mérvadónak lenni???? De most komolyan. Ö mit gondol??
2017. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is elsőhöz hasonló vagyok, eleinte tartottam a tampontól, utána egyenesen hülyének gondoltam magam amiért nem próbáltam ki hamarabb.

Vegyél neki mindkettőt és majd eldönti melyiket szereti jobban.

2017. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 A lányom is megkérdezte, hogy ki szeretné próbálni mert a betét néha neki pelenka(így érzi)! Köszönöm a válaszokat!!!
2017. máj. 22. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én betétet használtam. Anya egyszer adott mini tampont, hogy próbáljam ki, de nem mertem feltenni. Aztán 17 évesen feltettem egyet. Utólag nagyon bánom, hogy több évig a betéttel szenvedtem.

20N

2017. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretné kipróbálni, vegyél neki tampont is, és magyarázd el, hogy hogyan használja. Nekem anyukám sosem kérdezte meg, csak betét volt otthon, pedig én nagyon szerettem volna kipróbálni. Aztán vettem magamnak 15 évesen, és kipróbáltam egyedül a tudta nélkül. Tetszett, és kényelmesebbnek találtam bizonyos helyzetekben, pl. tesióra. Aztán megbeszéltük, és később már ő vette.
2017. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is pelenka-érzés, de itthonra simán hordom a betétet, mert nem zavar ha gyorsan telik, meg ugye itthon lazább ruhában vagyok :)


De vegyél neki minit, aztán meglátja,használná-e.

2017. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11 éves koromtól menzizek 18 voltam mikor elsőnek sikerült felhelyezni
2017. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!