Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég 3 évente nőgyógyászatra...

Elég 3 évente nőgyógyászatra járni rákszűrésre?

Figyelt kérdés
Persze, csak ha közben nincs panasz és nem vált az ember partnert sem. 3 évente lehet ingyen sztk-ba is menni, úgy tudom.
2017. máj. 23. 15:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 25 éves vagyok, hosszú tartós kapcsolatban élő.
2017. máj. 23. 15:28
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem elég.

Rákszűrést évente kell csináltatni. És hormonális fogamzásgátlót is csak akkor írnak fel, ah van érvényes rákszűrésed.

Szóval évente menj!

2017. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Évente kell.

Szerintem pont ez a kategória, amin nem kéne spórolni... végül is, csak az életedbe kerülhet...

2017. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Valamint 5 perc kellemetlenséget pedig ki lehet bírni évente.
2017. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
2 évente járok. Dokim azt mondta, igy oké, ha semmi kellemetlenség nincs, ill. rendben a menstruacio
2017. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Évente 1x ingyenes minimum az sztk-ban, panasz vagy eltérés esetén 3-6havonta is csinálnak ingyen. Van akinek fél évente kell menni mert volt valami. Tünet és egyéb panasz hiányában is erősen ajánlott menni évente 1x. Bizonyos kor felett elég 2 évente, de ez már az idős korosztály.

A rák nem partnerfüggő, sőt szüzen is lehet valaki rákos és 3év alatt rengeteget tud fejlődni.

Fogamzásgátló felírásához is kötelező az éves, egy évig érvényes rákszűrési papír.

2017. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló felírása miatt nem lényeges, nem szedek gyógyszert. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2017. máj. 24. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!