Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye elfog múlni? Jogosan...

Ugye elfog múlni? Jogosan pánikolok?

Figyelt kérdés
Pár napja 3 pattanásszerű hólyagot fedeztem fel a nemi szervemen a nagyajkak külső részén, sajnos azthittem pattnás és elkezdtem nyomogatni kicsit, nem fájt nem vsizketett.. Majd kenegettem bepanthennel és 2-3 nap múlva egyre több lett, valamint a hüvelybemenet alsó részén is fehér de lapos képletek jelentek meg. Már kb 10-20 kis apró ilyen pattanásszerű hólyag van a két nagyajkon valamint a szeméremtesten is pár. Érzékeny, néha viszket. Nem tudom mi ez és az orvos csak 4 nap múlva adott időpontot. Tetrán kenőccsel gondoltam hogy kenegetem majd . Ez vajon herpesz vagy szőrtüszőgyuladás? Meg is van emiatt dagadva ott. Nagyon pánikolok.

2017. máj. 23. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj, magától nem múlik el, menj el a nőgyógyászatra, ott írnak rá gyógyszert amitől elmúlik és az okát is megtalálják.
2017. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Én herpeszre gondolnék.
2017. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy ártalmatlan szőrtüsző gyulladás. Nálam borotválás után rengeteg ki szokott jönni, pár nap alatt pedig magától elmúlik.

20N

2017. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál ma. Hüvelygyulladás miatt jöttek ki. Kaptam rá antibiotikumos krémet
2017. máj. 24. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Most már el fog múlni :)

Jobbulást.

2017. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem, bár a kis holyagoknak nem értem mi köze van a gyulladáshoz. köszönöm:)
2017. máj. 25. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!