Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan pánikolok be, ha...

Jogosan pánikolok be, ha nekem eddig csak fb-ről sikerült lányokkal összehozni randikat, smárolást meg pettinget, bulikban lerondáztak és utcán is max barátnak akartak a lányok, mert volt pasijuk vagy éreztem, hogy nem kívánnak?

Figyelt kérdés
Attól félek, ha egyszer nem lesz majd netes ismerkedési mód én sosem fogo egy lányhoz sem közel kerülni, csak így tudok neten keresztül valamiért összehozni talikat, aztán ott már élőben érdekes mód más, mintha először szólítanék le egy lányt az utcán, akkor valahogy nem is igazán tudom magamat adni, túl udvarisa és jó fej vagyok, míg egy netes ismerkedés után az első talin tudom magamat adni általában, vagyis humoros, pimasz tudok lenni meg jobban is merek lépni a lány felé (például csók). Amúgy elég pocsék testi adottságaim vannak, amin nem is tudok változtatni többnyire, ez is eléggé zavar és valószínűleg a lányok nagy részének a külsőm a taszító.
2013. okt. 26. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan már csak netes ismerkedési mód lesz.
2013. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem gáz.. miért lenne az? bulizni menni nem azért kell, h megtaláld életed szerelmét:D
2013. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elsősorban rajtad múlik. Nyilván több időt áldozol a netes ismerkedésre, mint arra, hogy elmenj valahová sörözni, és felszedj egy csajt.
2013. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jogos, mert legalább a neten összejönnek a dolgaid. Engem még ott is elutasítanak, és lerondáznak, de ettől függetlenül nem esek pánikba még én sem. Csak lesz majd egy olyan lány, aki el tud fogadni.
2013. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok h kikre mondják itt azt h ronda.. nem küldenétek egy képet? sztem csak rossz emberekre akadtok rá...... olyan nincs h ronda vagy, esetleg olyan, h igénytelen, dehát erről ti tehettek...
2013. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!