Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így nem fog kilátszani,...

Ez így nem fog kilátszani, kilógni? Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Megyünk úszni, és nekem meglesz. Emiatt ugyebár tampont fogok használni, de félek attól, hogy a fürdőbugyi alól esetleg kikandikál majd a tampon zsinórja. Oké, hogy az elején mondjuk megigazítom, de ahogy ugrálok, játszok, stb nagyon félek, hogy mégis ki fog látszani. Vagy nem? Ti ezt hogy szoktátok megoldani?

2017. máj. 24. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj, nem fog kilátszani. De ha aggódsz, néha beugrasz a mosdóba megnézni, hogy minden rendben legyen. Ilyenkor amúgy se árt picit gyakrabban cserélni.
2017. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs kinyúlva a fürdőruha akkor ha beigazítod nem fog közben kicsúszni a madzag, de nem árt diszkréten ellenőrízni mielőtt kiszállsz a medencéből.
2017. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy szoktam hogy "betűröm" a madzagot a nagyajkaim közé és el se mozdul onnan. :D
2017. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

#3 már akinek van annyira nagy és zárt nagyajka :D

De amúgy szerintem ha rövidre vágod a madzagot az se lóghat ki és megfogni még épp elég.

2017. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 24. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es. Ja ez is igaz. :D :D
2017. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!