Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tss? Inkább ne használjak...

Ez tss? Inkább ne használjak tampont?

Figyelt kérdés
Pénteken használtam tampont(most vasárnap van). Szédulok, hányingerem van és nehezen kapok levegőt. Ma már csak barna folyásom volt, és most megint megindult és darabos. Soha nem szoktam rosszul lenni menstruáció közben, de most igen. Félek, hogy tss-em van, igaz láz még nem jelentkezett. Szóval ez azért van? Holnap inkább ne használjak tampont?Segítsetek! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.
2017. máj. 28. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek után semmiképp ne használj holnap tampont. A szédülés és a hányinger, rosszullét lehet attól, de remélhetőleg valami más lesz a háttérben. Nekem amikor ilyen volt, ügyeletre mentem, és adtak antibiotikumot. Ha felmerül a TSS-re való hajlam, akkor soha többet ne használd a tampont.
2017. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem használok. Igazából arra is gondoltam, hogy most próbálok leszokni a kávéról és azért jön rám. Remélem semmi komoly nem lesz.
2017. máj. 29. 08:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedules, hanyinger mastol is lehet, es azt hogy ujra megindult, es darabos is, szerintem mas okozza. A TSS-nel a laz is nagyon tipikus tunet. Ettol fuggetlenul, inkabb ne hasznalj most tampont.
2017. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!