Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nélkülem megy sziget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nélkülem megy sziget fesztiválra, mert nekem külföldre kell mennem két hétre. Félek, hogy össze vissza fog szexelni mindenféle részeg csajjal. Ti mit szólnátok ehhez az én szitumban? Tudom, hogy barátom beszamithatatlan ha iszik.

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elindulás előtt köss csomót a farkára.
2014. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg együtt vagytok és szeret téged... Ha így van akkor elvileg képesnek kell lennie moderálni magát. Lehet élvezni egy fesztivált anélkül is, hogy full részegre inná magát... De ha erre nem képes és ahogy látom az írásodból nem a kölcsönös bizalom az alapköve a kapcsolatotoknak akkor meg minek vagytok együtt...
2014. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Történt már valami akkor amikor részeg volt? Mert akkor úgy teljesen megértem az aggodalmad és azt ajánlanám hogy ne is légy vele mert akkor nem kell fesztivál sem ahhoz hogy megcsaljon.
2014. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elején volt 1x mikor azt hitte hogy én is mwgcsaltam. Elment leinni magát aztán szexelt is egy csajismerosevel
2014. júl. 15. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És te ezek után még vele vagy? Megérdemled.
2014. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de mi a vonzó egy olyan pasiban, aki még a saját határait sem ismeri, és nincs benne semmi önkontroll? A pia semmire sem kifogás! Ha beszámíthatatlan, mikor iszik, egyszerűen ne igyon - vagy tanuljon meg mértéket tartani.
2014. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ha 15 évesnél idősebbek vagytok, akkor nagyon a gáz a gondolkodásotok

értelmes felnőtt ember nem csinál ilyet

2014. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A.R. ***** válasza:
Tuti, h meg fog csalni :D
2014. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem szólnék, elemi joga, hogy kiélje az ösztöneit, és más lányokkal szeretkezzen.
2014. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nori188 válasza:
Biztos hogy megfog csalni.
2014. júl. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!