Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » KONYORGOM SEGITSEN VALAKI!...

KONYORGOM SEGITSEN VALAKI! MOST MEGJÖTT?

Figyelt kérdés

mar legalabb egy eve, tojasfeherjehez hasonlo feherfolyasom van, utaltam mindig is, mert minden nap tobbszor is, es fura a szaga, bah..... erre ma jovok haza a sulibol lehuzom a bugyim pisilesenl, ugyanugy ottvan a feher folyás, plusz egy kis barna, de az allaga olyan mint a puding....nem igazan foglalkoztam vele, csak gyorsan pisiltem, torlöm ki..es tiszta ver a wc papir..ezt meg eljatszottam, kb 6 db kulonbozo wc papirral es az osszes veres volt...mondom nagyon jo, felrohantam elvettem egy betetet (amiota feher f.-m van,azota tartok) es beraktam. Elobb megneztem es ugyan olyan allaga van mint a feher folyasnak, csak pirosban...most megjott? vagy ez betegseg is lehet?


11 EVES VAGYOK



2017. máj. 29. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NYUGI,MEGJÖTT
2017. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen megjött.
2017. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia valószínű, hogy igen nő lett belöled ez természetes szolj anyukádnak ő is átélte ezt mint minden nő valaki hamarabb valaki később de egyszer megtörténik :)

nekem 13 évesen jött meg a lányomnak 12évesen :)

2017. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és akkor nem lehet betegseg? meg az elfog mulni h ilyen tojasfeherje allaga van a vernek is?
2017. máj. 29. 14:09
 5/9 A kérdező kommentje:
ja es akkor a holnapi uszas lefujva? :(
2017. máj. 29. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Majd idővel beáll az "állaga". És az úszást is hanyagold. De azt nem értem hogy egy ilyen jellegű kérdést miért nem anyukáddal beszélsz meg?
2017. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Igen megjött, ennyire nem kell beszarni. :P


Betét és csá, úszás meg maximum tamponnal ezek után.

2017. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 éves korom óta van, most 16 vagyok és még mindig fura állaga van. Mert nem csak vér folyik belőled, hanem a méh 'oldalai'. Ez van.

Szerintem rögtön második napon első mensinél nem kéne tampont használni, de te tudod. Medencében fertőzésveszély is fokozottabb.

2017. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neeem, a tamponnal meg varok :) egyebkent koszonom a valaszokat
2017. máj. 30. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!