Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Konyorgom segitsen valaki rajtam?

Konyorgom segitsen valaki rajtam?

Figyelt kérdés
Nem tudom sehogy helyre hozni magamat.Allando gyomorideg,stressz,pedig nem mindig van okom ra,ha valami tortenik velem,utanna napokig ragodom rajta,emesztem magam,hiaba akarom el felejteni,egyszeruen nem megy.Szabadsagon vagyok,meg sem tudok ki kapcsolodni.Mit tegyek konyorgom segitsen valaki.Ma el kezdtem szedni a magne b6-ot.Nem vagyok ferjnel,nincs gyerekem,itthon nyugodt kornyezetben vagyok,a baratommal elek.
2010. júl. 1. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szedj Sedatif PC-t (homeopátiás receptnélküli 1000ft)

És igyál cukor nélkül citromfű teát!

És menj el futni vagy konditerembe:)

2010. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nehéz így tanácsot adni, hogy alig tudunk rólad valamit. Biztosan valami oka van a feszültségednek.Azt kéne megkeresni.

Volt nekem is ilyen korszakom. Én úgy próbáltam segíteni magamon, sikerrel, hogy részletes naplót vezettem. Kiírtam magamból a dirr-durrt.

Próbáld meg.Sok sikert.

2010. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is, rengeteg minden összejött, azt mondták, a legjobb, ha kibeszélem ezeket magamból, de hiába panaszoltam el többször is a legjobb barátnőimnek, attól nem jön helyre semmi. Mondjuk én mindig ilyen voltam, hogy sokat rágódtam a kis hülyeségeken is, de most még rosszabb, hogy ennyi bajom van egyszerre.
2010. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan aranyosak vagytok,h probaltok segiteni,koszonom nektek,meg en sem tudom sokszor miert veszek igy a szivemre mindent,gyenge vagyok lelkileg,peldaul,a kobor kutyaknak mindig veszek egy kis tapot,es etetem oket,mert egyutt erzek veluk,h milyen rossz ha nem tartozol senkihez.Annyira szeretnek meg valtozni,sokszor probalok,aztan mindig csak vissza esek.El keserit ez a vilag,a sok szegeny ember,a nelkulozok,mindenkinek szeretnek segiteni,az igazsagtalansag,ezek mind el keseritenek.
2010. júl. 1. 12:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg fogom probalni a naplot is,mert baratom mar nem sok van,kinek kell egy negativ gondolkodasu barat,a teat is ki probalom,hatha segit.Koszi mindenkinek
2010. júl. 1. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz is fordulhatnál ilyen problémával. Az lenne a leghatékonyabb!
2010. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg sosem voltam normalis pszihologusnal,itt a varosban van nallunk egy oreg orvos,de nalla az a gyogyitas,h enyhe nyugtatot ir fel,voltam egyszer nalla,meg regebben,dehat mit ertem vele,mig szedtem a gyogyszert,addig mindig kaba voltam,almos,az nem jelent gyogyulast,hujeseg.Nem torodnek itt az emberrel,ahol meg van pszihologus,ott meg irto draga,en mar nem tudom mi a megoldas.Nagyon el vagyok keseredve,elet kedvem sincs.
2010. júl. 1. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen városban laksz, de mindenhol lennie kell területi ideggondozónak. Itt dolgoznak pszichiáterek és pszichológusok is. Szakszerű segítséget csak tőlük kaphatsz, mert tanáccsal nem fog megoldódni ez a problémád. Abban igazad van, hogy a szorongáscsökkentő nem megoldás, főleg önmagában nem. Pszichoterápiára viszont lehetőség van TB keretein belül is. Érdemes utánakérdezni!
2010. júl. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha valami tortenik velem,utanna napokig ragodom rajta,emesztem magam,hiaba akarom el felejteni,egyszeruen nem megy


ez a mondat megragadt bennem, én kényszeres gondolatoktól szenvedek, így kezdődött, olvass utána.

2010. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kényszer nem ilyen!
2010. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!