Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mi van? ( kérdés rövid stb)

Most mi van? ( kérdés rövid stb)

Figyelt kérdés

Január óta menstruálok,szóval nem régóta. Eddig mindig nagyon sok volt,ezért kaptam erre való gyógyszert ( PreMens ).

Szombaton ( 27. ) kellett volna megjönnie,de végül nem jött meg akkor ( pontosan még sosem). Viszont ma reggel,egy kis vérfolt volt a WC papíron. De ahogy néztem,voltak benne ilyen ,,csíkok " vagy hogy mondjam. Piros csíkok,talán hajszálér szerűség,bár fogalmam sincs tényleg.( Amikor a fenekemet töröltem ki akkor )

És azóta semmi,egy csepp sem.

Lehet,hogy az nem is az volt?



2017. máj. 31. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy túl kemény volt a szekleted és a vegbeled vérzett?
2017. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De lehetséges,mert eléggé fájt...

Ez nem baj ugye ? Mármint hogy vérzett

2017. máj. 31. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A kezdődő menstruációnál először kevés vér van, az normális.
2017. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az is előfordulhat, hogy a végbelednél sértetted fel egy picit. Ha nagyon fáj és sokáig, el nem múló vérzéssel, azért menjetek el orvoshoz, de ha nem komoly akkor 2-3 nap alatt az egész elmúlik.
2017. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem érzek semmit :)
2017. máj. 31. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!