Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok ti a hosszú vagy...

Nők, lányok ti a hosszú vagy a rövid betétet szeretitek használni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Tampont.


Nappalra meg rövid betétet, utálom, ami a fél seggemen túllóg :D

2017. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rovidet.A hosszu kenyelmetlen es ertelme sincs,mert a ver oldalra folyik a szarnyak fel.
2017. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a hoszut szeretem az kenyelmeseb nekkem.
2017. máj. 23. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél hosszabb annál biztonságosabban érzem magam. Legalább tudom hogy hátul nem lesz baj.
2017. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú. Napközben is éjszakait hordok. Igaz, h hatalmas, de pont ezért nem kell annyira odafigyelni rá, mint egy normálra. Azt a pár napot meg ki lehet bírni...
2018. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú.Azzal sokkal nagyobb biztonságban érzem magam.
2019. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hosszút és vastagot hordok éjjel nappal. az auchanba lehet kapni lila színe van vagy egyszerűen tanát ami amúgy szülés utánra is használatos.igaz kényelmetlen olyan mint egy pelus de biztonságos.nő létemre ezt a pár napot ki kell bírnom. régebben hisztiztem nem tudtam elfogadni a betéthordást de most már elvagyok vele tudom hogy muszáj és kész.ha kényelmetlen akkor is. elég erős a vérzésem így ilyenkor mindig rakott szoknyát veszek fel hogy ha netán átáznék ne látszódjon át.
2020. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!