Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen a mensitek?...

Nektek milyen a mensitek? Erős, gyenge? Hány nap? Esetleg most is van? Hány éve van?

Figyelt kérdés
Mindent ami érdekes lehet
2017. jún. 1. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Első nap gyenge, második-harmadik nap erős utána a harmadik naptól az utolsó napig ami a 6dik nap gyenge. Tehát 6 napos. Az első nap a legrosszabb annak ellenére hogy csak gyengén vérzek mert borzalmas görcseim vannak. A második nap nyugis. A harmadik-negyedik napon zabálok mint egy disznó. Most nincs meg.20 vagyok, 7 éve menstruálok.
2017. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elején 3 napig nagyon erős. Tampon, és betét is kell. Utána 2-3 napig elég napi 3 betét. is.

Viszont menstruáció kezdete előtt 1 héttel már bekeményednek az amúgy sem kicsi melleim. Kőkemények lesznek, és fájnak. Majd amikor megjön ez csökken, de akkor meg 3 napig "majd leszakad a derekam" fájdalmam van. Amikor gyengül a vérzés akkor gyengül a fájdalom is.

31 éve van meg.

2017. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első napon katasztrófa, erősen van meg, nagyon görcsöl a hasam, rosszul vagyok, többször volt hogy elájultam, vagy csak közel voltam hozzá. Második-harmadik nap jobb, nem is fáj és gyengébb is. Általában 3 napos szokott lenni, néha-néha 4, de akkor az már nagyon gyenge, csak pecsételés.

10 éve van meg

2017. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régebben első két nap erősebb volt de érdekes hogy mindig akkor jött mikor pisiltem, ez most is igaz, szinte üres a betét de cserélek kb kétszer, ha otthon vagyok elég egyszer is. De nincs tele sose. Harmadik nap barnább volt már és ötödik-hatodik napig egyre barnább és gyenglbb. Volt hogy a vége felé vmekyik nap mdm jött semmi de a következőn már igen. Most betegség miatt kicsit hosszabb lett.

15 éve lesz novemberben h megjött az első

2017. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerdán jött meg. Úgy kezdődik hogy annyira fáj a hasam hogy nem bírok semmit se csinálni. Fáj mellé a derekam, a combom, a lábszáram, a talpam. Nagyon fáj. Az első nap ilyen vér nincs olyan nagyon sok. Amúgy nem erős, soha nem is volt az, inkább gyenge-közepes. Második nap még fájdogál. Változó hogy meddig van meg. Amikor már múlik el akkor barna folyás szerűségem van és akkor utána egy napig semmi aztán megint. Úgyhogy meg van általában kb 8-9 napig. Ha szerencsém van akkor csak 6-7 napig. Szóval én nem az a fajta vagyok sajnos ak iletudja 4 nap alatt. :D Kb 11 éve menstruálok.
2017. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám erősnek. Első nap inkább gyenge, aztán közepes, általában pár óra van a 2.napon, amikor durvább. 4.nap már alig van. 4 napos szokott lenni. Görcsölni nem szoktam, a melleim érzékenyek előtte, meg hőhullámok vannak időnként. 10 éve van meg.
2017. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem az elso nap a legrosszabb, de nem a legerosebb

fazom, remegek a hidegtol, fajnak a labaim, a labszaram, gorcsol a hasam

ami pozitivum hogy a puffadas lemegy, ami menses elott jelentkezik es egyre fokozodik

2.-3. nap a legerosebb de nem faj

4.-5. nap reggel es delutan eros ejjel nem

6. nap elmulik

2018. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!