Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, hogy az állandó vizeli ingert a miómák okozzák-e, vagy esetleg hólyagsüllyedés?

Figyelt kérdés

Vagy a kettő összefügg és a hólyag megsüllyedhet a miómáktól? Ha kiveszik a méhet, akkor ez a probléma vajon magától orvoslódik automatikusan? Mint mikor valaki megszüli a gyereket és többé nem nyomja a hólyagot?

Köszi előre is!


Szívesen venném olyanok tanácsát, akiknek volt miómájuk, hogy volt-e ilyen gondjuk, hogy állandóan pisilniük kellett (csak az érzés), és hogy ez javult-e a műtéttől...köszi!



#mióma #méheltávolítás #hólyagsülyeddés
2017. máj. 26. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt miómám, januárban vették ki. Elég nagy volt, majdnem 6 cm. Nekem is volt gond a vizelési ingerrel, azóta jobb kicsit, bár nekem más is befolyásolta a vizelést. DE mindenképp jobb szerintem, ha kiveteted a miómát. Laporoszkópos műtéttel kb 1-2 óra alatt kiszedik, altatásban, és kb egy 2 hét gyógyulási idővel min. számolni kell utána. Nekem mondjuk 3-4 hét is volt a gyógyulás, de nekem nagyon makacs volt a miómám, és nem tudták könnyen kiszedni.

Én nem bántam meg, h kiszedettem, mert nekem vérzési gondokat is okozott, ill. szexuális fájdalmakat is. Azóta minden javult. Nem mondom, h tökéletes lettem, de sokkal jobb.

Viszont azt mindenképp javaslom, h magán nőgyógyásszal csináltasd, fizetni kell, mert amúgy le se tojnak. És mégiscsak a méhedről van szó, szerintem megéri azt a pár tízezret, h normálisan bánjanak veled.

2017. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!

Az a gond, hogy nekem a fal van telis tele miómával. Már nem tudják kiszedi, csak az egész méhemet. Mióma kivevős műtétem volt 2x is, de folyamatosan nőnek.


De mi miatt volt neked az inger, ha nem a miómák miatt?

Akkor ezek szerint nem múlt el teljesen?

2017. máj. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!