Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák! Válaszolnátok nekem?...

Anyukák! Válaszolnátok nekem? A sajátommal kellemetlen erről beszélni!

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy engem még kislány koromban molesztáltak sajnos elég durván, bár a behatolás nem történt meg (nyilván a kevésbé bizonyíthatóság miatt) és ezért nekem minden ilyen téma nehéz, könnyebb itt erről beszélnem.


Sajnos nagyon rövid idő alatt (1,5 hónap) 3 kúra (3*1 hét) antibiotikum kezelésen estem át. Azóta voltak panaszaim (ez január-február volt), de canesten combi uno-val túljutottam rajta, legalábbis időszakosan teljesen panaszmentes lettem. Most viszont nagyon vörös ott lent, csíp is fürdésnél, viszket hihetetlenül és krémezésre sem múlik el.

Szerintetek ezzel most már menjek orvoshoz? Anyának persze szólni szeretnék róla, hogy ennyire durva, de ugye el kellene mennem?

A másik, tudom hülye kérdésem az lenne, hogy mennyire szőrtelenítsem le magam ott lent? Bikinivonalat mindig szoktam, az alap, de alapvetően egyáltalán nem vagyok szőrös típus, szóval a hétköznapokban jobban nem szoktam. Soha nem voltam még nőgyógyásznál.


Férfiakkal azóta az eset óta még nem sikerült kapcsolatot kialakítanom, ezért nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen terén. (Pszichológushoz viszont évek óta járok, szóval próbálok úrrá lenni ezen)

Bízom benne, hogy anyaként segítetek nekem. Lenne a környezetemben is akit megkérdezhetnék, de valahogyan sokkal könnyebb erről itt beszélnem. Remélem megértetek. Köszönöm előre is4



2017. jún. 3. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnalom ami tortent veled.


Igaz nekem fiam van es meg kicsi, viszont nover vagyok, es dolgoztam nogyogyasszal is. Nem kell szorteleniteni a doktor miatt, hidd el, nem azt nezi, mert egy nap szazat is lat, nem a szortel vagyunk elfoglalva.

Fel sem tunik, olyan mint egy szemesznek a szemoldok, nem azt nezegeti.


Ha a Canestenre nem mult el, akkor inkabb menjel el igen, nehogy komolyabb fertozes legyen belole, mert ezek veszelyesek lehetnek, kesobb akar meddoseget ( nem tud teherbe esni ) is okozhat.

2017. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keress női nőgyógyászt, hátha nem lennél olyan feszült. A szőrrel meg ne foglalkozz, a dokit se érdekli. Vuszont minél hamarabb menj orvoshoz, mert ez csak rosszabb lesz.
2017. jún. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, amint lehet elmegyek!
2017. jún. 3. 09:17
 4/4 anonim válasza:
Van sok női nőgyógyász, tini nőgyógyászaton pl csak azok vannak :)
2017. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!