Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenévesek, válaszolnátok...

Tizenévesek, válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Van legjobb barátotok/barátnőtök? Mióta ismeritek egymást és milyen a kapcsolatotok?

2. Inkább fiú vagy lány barátaitok vannak?

3. Kevés, de hozzátok nagyon közelálló barátaitok vagy inkább sok haverotok van?

4. Volt már, hogy valaki csak kihasznált titeket, akit barátotoknak gondoltatok? Mit csináltatok ilyen helyzetben?


Kíváncsi vagyok a válaszaitokra. :)



2016. febr. 8. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

1:Van 1 legjobb barátnőm, 14 éve ismerem, ovis korunkból, még kiscsoportból :) jó a kapcsolatunk, a legtöbb dologban egyetértünk, bár kettőnk közül ő a keményebb dió, nagyon kritikus és pesszimista tud lenni. Én abszolút pozitív és lelkes vagyok, jól kiegészítjük egymást.

2:barátaim között több a lány, de sok fiú is van, bár ők inkább haverok szerintem.

3:egyértelműen a minőségre hajtok a mennyiség helyett, nincs 50 barátnőm, de aki van, az valóban BARÁT.

4: volt sajnos, nem is egyszer. Suliban talán 1x, edzéseken (táncolok, versenyszerűen) sokkal gyakoribb az ilyen fajta 'törtetés'... igazából próbálta emelt fővel, büszkeséggel kilépni az ilyen szituációkból mindg, kicsit elégtétel, hogy nem tudott az illető teljesen 'megsemmisíten'. Persze attól még fáj, általában még jópár napig szomorú leszek ha az illetőre gondolok.

Bár a kihasználás témakörben nekem friss élmény, hogy megcsalt a barátom, szakítottunk, eléggé szar érzés, most nem tudtam annyira lazán kezelni a dolgot :(

2016. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lemaradt, 17/L
2016. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

1. Legjobb barátomat 9 éve ismerem és ennyi ideje vagyunk barátok, mindent tudunk egymásról. Legjobb barátnőm 7 éve ismerem, 2 éve vagyunk barátok, még vannak dolgok, amit nem tudok róla és amit ő se rólam.

2. ezis-azis, fiúkkal könnyebben tudok barátkozni

3. 4 akik nagyon közel álnak hozzám, a haverokat meg nem számolom.., szóval ink kevés,de közel alló barátaim vannak.

4. Nem, csak, olyan h én álítóag rossz hatással voltam rá, ezért eltíltotta a legjobb barátnőmet tőlem az annya. Ez 3 éve volt, próbálom vele ujrakezdeni a barátkozást, csak nem igazán megy.

14L

2016. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Van, 8 éve. Nagyon jó, remélem mindig barátok leszünk.

2. Az igazi barátaim közül a legtöbb lány, de vannak fiúk is.

3. Kevés nagyon közel álló barátom van és nagyon sok haverom egyben.

2016. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Van, több is. Nem szeretem a barátaimat rangsorolni, 5 jobb barátnőm van (bár nemrégiben még 6 volt...). Kettőt 12 éve ismerek, kettőt 4 éve (illetve az egyiket 12 éve, de akkor még nem voltunk jóban), egyet pedig 6 éve.

2. Lány. Régebben voltak komolyabb fiúbarátaim is, de ezek már megszakadtak.

3. Kevés közelálló. Rajtuk kívül másokkal nem szoktam programokat szervezni, maximum kicsit beszélgetni, ha találkozunk valahol.

4. Nem hiszem.

2016. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

1. nincs kimondott legjobb barátnőm akivel így hívjuk egymást, és ő A Legjobb Barátnő, van egy társaságom az osztályban, ahol van 1 lány akinek mindent elmondok, akivel a legrégebb óta vagyok jóban, és van még 5 lány akik közül 2-vel közelebbi viszonyban vagyok, 3-al pedig csak simán jóban vagyunk; és van egy sulin kívüli társaságom, ahol elég sokan vagyunk kb 10-en , változó látszámban találkozgatunk, viszont akikkel kettesben is szoktam találkozni, az kb 5 ember

2. hát nagyon sok lány van a környezetemben úgyhogy szinte scak lányok, van 1 meleg fiú barátom, és 2-3 fiú haverom, akikkel egy társaságon belül vagyok jóban de nem tlalákozunk külön

3. mindkettőből van elég

4. nem, így konkrétan nem

2016. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1. Van, több is talán. Nem szeretem rangsorolni őket. Van egy, akit 5 éve ismerek, ő az 1. Mindent megbeszélünk, valahogy szinte mindig tartjuk a kapcsolatot, programokat szerezünk, együtt tanulunk, ilyesmik. Utána vannak még hozzám nagyon közel álló barátaim. Például van mégegy lány, őt is 5 éve ismerem, de volt egy másfél éves időszak, amikor nem álltunk szóba. Mostmár rendeződött a kapcsolatunk. És van egy, akivel már 10-11 éve ismerjük egymást. Azóta úgy alakult, hogy ~300 km lett köztünk, de rendszeresen tartjuk a kapcsolatot, amikor lehet, találkozunk.

Fiú legjobb barátom talán egy van. 2 és fél éve ismerem, minden nap beszélünk kb., nagyjából mindent meg tudok vele beszélni :)

2. Is-is. Lánybarátaimmal talán egy kicsit szorosabb, de felszínesebb is a kapcsolatom.

3. Is-is. Van egy szűkebb baráti köröm pár igazi baráttal, akikkel kölcsönösen bízunk egymásban és számíthatunk egymásra... De elég sok haverom van, beszélgetünk, néha összejárunk, de ennyi kb.

4. Volt. Megszakítottuk a kapcsolatot másfél évre, aztán valahogy mégis megbeszéltük.

2016. febr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1. Van 4 legjobb baratnom,beloluk 1 az,akiert tuzbe mennek,es a vegsokig kitartanek mellette,ha arrol van szo. A tobbiekert is nagyon sok mindent megtennek/felaldoznek,de az elobb emlitett baratnomert barmit. Jo a kapcsolatunk,mindent egyutt csinalunk/mindenhova egyutt megyunk.

2. Vegyes. Nagyon sok fiubaratom is van,veluk a legjobb viccelodni.

3. Mindketto. 4-en fontosak szamomra,de van egy csomo haverom is.

4. Nem. Sajnos olyan a termeszetem,hogy megerzem az ilyeneket,es elobb hasznalom en oket ki,mint forditva. Egyszer elofordult,hogy atcsaptak. Megbosszultam,10x adtam vissza.

2016. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sidana válasza:

1. Egy barátnőm van, középsuliban ismertük meg egymást, jó kapcsolatunk van de úgy érzem versenyezni próbál velem, bár hibás vagyok én is mivel felveszem vele a versenyt. Nagyon kevés dologban értünk egyet. És ami a legnagyobb probléma hogy én kezdek felnőni, inkább nő lenni mint lány, ő viszont leragadt egy szinten, hiába próbálok neki segíteni, nem szeretné.

2. Van fiú barátom akivel néha néha szoktam beszélgetni, régen viszont a legjobb barátom pont egy fiú is volt.

3. Kevés barátom van, inkább egy legyen de az igazi, bár úgy érzem mióta van párom, helyettesíti nekem az amúgy sem mély baráti kapcsolatokat.

4. Egy játékban ismertem meg egy srácot régen, nagyon jóba lettünk, akkoriban is volt barátom, de ennek ellenére bevallotta hogy szeret, és hogy nem akar közénk állni. Nekem nagyon rossz volt így hisz tudtam hogy bántom ezzel. Majd szakítottunk az akkori barátommal ( nem miatta ) és ő vigasztalt meg, volt mellettem ha baj volt. Én csak barátként tekintettem rá, nem tudtam másképp, megpróbáltam, de nem ment, nem éreztem azt amit ő. Még nagyon sok a háttérsztori, de az hosszú lenne :) Végül lassan fél éve teljesen megszakadt a kapcsolatunk, nagyon hiányzik, és tudom soha nem lesz olyan barát aki őt pótolná, de el kellett engednem hogy ne okozzak neki több fájdalmat és ő is ezt szerette volna. Miután megszakadt a kapcsolatunk dühös voltam, kihasználásnak éreztem, hogy csak arra kellettem 2 évig és csak ezért volt mellettem mint barát. de azóta sok mindenre rájöttem már.:)

2016. febr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Szia:)

15 éves fiú vagyok, most 9.-es

Van egy legjobb barátom, akit a suli kezdete óta ismerek, alias fél éve. Nekem 99,99%-ban lánybarátaim vannak, inkább kevés de szoros barátságok. Szerencsére még nem használt ki senki

2016. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!