Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, foleg lanyok,...

Kamaszok, foleg lanyok, valaszolnatok nehany kerdesemre?

Figyelt kérdés
Van legjobb baratnod? Neki is te vagy a legjobb baratnoje? Miota vagytok baratok? Kort is irjatok legyszi. Miket szoktatok egyutt csinalni, milyen idokozonkent talalkoztok? Szoktazok veszekedni? Mennyi volt a legtobb ido hogy nem kommunikaltatok?
2016. febr. 16. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen van. Igen neki is én vagyok. 13 éve. Naponta. Beszélgetés, pizzázás, vásárlás, tanulás, segítés, sétálás...sok lenne leírni. Igen néha szoktunk veszekedni. Amire emlékszem két nap.

16/L

2016. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van. Igen. 5 éve. Beszélgetünk, sétálunk, énekelünk, netezünk, kutyát sétáltatunk, strandolunk, forrócsokizunk...stb. Minden hétköznap találkozunk, mert osztálytársak vagyunk, de általában hétvégén is együtt vagyunk. Pár nap, még 2 éve eléggé összevesztünk. Szoktunk, de inkább csak vitázunk.

14/l

2016. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen és igen :) 2 éve vagyunk legjobb barátok,de kb 5 éve ismerjük egymást. Ő 18, én 17 :). Minden héten találkozunk, beszélgetünk, kávézunk,vásárolunk ilyenek. Igen, néha ,de mindig kibékülünk. :) 2014 nyarán 2 hónapra nagyon összevesztünk és akkor nem beszéltünk. :)
2016. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

12 éve vagyunk barátok, és legjobb barátnők vagyunk talán néhány év kihagyással, amikor az élet távolabb sodort minket.

Nap mint nap beszélünk, mindent megosztunk egymással, bármiben tudunk a másiknak tanácsot adni. Hetente 1x töltünk együtt hosszabb időt, de igazából nem számít ez olyan barátság ami akkor is ugyanolyan lenne ha egy évig nem látnám :) Nem szoktunk nagyon extra dolgokat csinálni együtt amúgy, egyikünknek sincs sok pénze vásárolgatni meg kávézgatni :D Általában egymásnál lógunk, néha elmegyünk bulizni.

Évek óta nem volt kb egy apró vitánk se, nagyon kiismertük már egymást és a személyiségünk passzol, mindig jól kijövünk.

Leghosszabb idő? Hát max 2 hónap, talán valami nyári szünetben amikor még nem nagyon volt net vagy valamelyikünk olyan helyen volt ahol annyira nem érte el a másikat :D

Vita miatt 1 hónap, arra emlékszem is. Rossz volt nagyon, főleg hogy én voltam a hibás. :(

2016. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Nem tudom, amíg egy suliba jártunk addig biztosan, de gondolom most is a legjobbak közt:) 12 éve. Mostanában van hogy beülünk egy kávézóba és órákig beszélünk, máskor elmegyünk egymáshoz és kockulunk, beszélgetünk, igazából bármi amihez épp kedvünk van. Havonta egyszer azért igyekszünk összehozni, de volt olyan időszak amikor heti kétszer. Még sose veszekedtünk:D Nem tudom igazából de volt kb 2 év amikor alig beszéltünk meg találkoztunk. 18l
2016. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Emberek - baratok, baratsag.
2016. febr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, jelenleg. Egy éve még volt, de az utóbbi időben teljesen megromlott a kapcsolatunk és nem tudom, hogy visszatalálunk-e egymáshoz valaha. Sok jó barátom van, de nincs az a tipikus "legjobb", akivel mindent megbeszélsz. Nem nagyon volt még ilyen időszak az életemben, de esküszöm nem is rossz ez az állapot. Megvannak a maga előnyei, pl. teljesen függetlennek érzed magad a baráti társaságon belül is, kívülállók nem vesznek titeket mindig egy kalap alá, nincs féltékenykedés, minden barátoddal annyi időt töltesz, amennyit akarsz, stb.
2016. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!